Obserwuj w Google News

Dziewczyna Friza zdradziła, ile zarabia na YouTube. Fani oburzeni: "Ona wie, co to praca"?

2 min. czytania
27.12.2021 13:34
Zareaguj Reakcja

Wersow, czyli Weronika Sowa znana jest w sieci jako influencerka oraz youtuberka. Prywatnie jest dziewczyną Friza, czyli Karola Wiśniewskiego z Ekipy Friza. Mimo młodego wieku 25-latka może pochwalić się sporymi zarobkami, o których opowiedziała w najnowszym wideo. Co na to fani?

Wersow
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wersow, czyli Weronika Sowa to jedna z najpopularniejszych infuencerek i youtuberek młodego pokolenia. Dziewczyna Karola Wiśniewskiego z Ekipy Friza może pochwalić się ogromnymi zarobkami. Instagramowy profil 25-latki obserwuje aż 2.7 mln internautów. Z kolei jej kanał na YouTube subskrybuje 2.2 mln osób. Gwiazda ma ogromne zasięgi i może pochwalić się licznymi współpracami z najpopularniejszymi markami. Wielu fanów Wersow zastanawia się, jakie są zarobki młodej gwiazdki.

Zobacz też:  Wersow z kolejnym plagiatem? Tym razem chodzi o utwór "Ktoś taki jak Ty"

 Dziewczyna Friza zdradziła, ile zarabia na YouTube. Fani oburzeni: "Ona wie, co to praca"?

Weronika Sowa w najnowszym wideo odpowiedziała na pytanie fanów odnośnie jej zarobków. Jak się okazuje, co miesiąc na konto infuencerki wpływa aż 50 tysięcy złotych. 

"Po odliczeniu procenta oczywiście itd., to zarabiam około chyba jakieś 50 tysięcy miesięcznie, coś takiego. Oczywiście jeżeli będę mieć daną współpracę, to wtedy troszeczkę więcej" - przyznała bez ogródek Weronika Sowa. 

Wielu z fanów było zaskoczonych tak dużymi zarobkami Wersow. Ci złośliwi podkreślali, że znacznie wyższe pensje powinni mieć lekarze, pielęgniarki oraz osoby wykonujące odpowiedzialny zawód. "Ona wie, co to praca?", "to jest tragizm tych czasów", "nie opłaca się uczyć i iść na studia", "ona zarobi 50 tysięcy, a co z pielęgniarkami i lekarzami? Bez sensu to wszystko jest", 50 tysięcy to ja nawet w rok nie widziałam" - piszą modzi fani Wersow.

Te polskie gwiazdy dokonały coming outu. Głośno opowiedziały o swojej orientacji [GALERIA]