Obserwuj w Google News

Doda nie chce zrobić tego ze swoim partnerem. Widzom będzie przykro

2 min. czytania
09.12.2022 14:41
Zareaguj Reakcja

Doda cieszy się kolejnymi dniami spędzonymi u boku Dariusza Pachuta. Zakochani wydają się nierozłączni. Artystka jednak nie chce wpuścić go do jednej ze sfer swojego życia.

Doda nie chce zrobić tego ze swoim partnerem. Widzom będzie przykro
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Reality show "Doda. 12 kroków do miłości" okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie od dziś przecież wiadomo, że była uczestniczka "Big Brothera" w takich formatach czuje się jak ryba w wodzie. Założenie telewizyjnego show było proste: Doda randkuje z dwunastoma mężczyznami, których wybrała produkcja, a następnie wybiera tego jedynego. Dla wokalistki była to jednak historia bez happy endu. Żaden z przedstawionych jej mężczyzn nie podbił jej serca, choć czasami widzom wydawało się, że Doda dała się zauroczyć.

Zobacz także: Doda przesadziła z retuszem. „Gdzie palce?”

Czy Doda poprowadzi program z Dariuszem Pachutem? Wokalistka odpowiada

Wybrankiem artystki jest Dariusz Pachut. To z nim Doda wybrała się w środku zimy w romantyczną podróż do Wietnamu.

Po powrocie do kraju Doda rzuciła się w wir pracy. Podczas jednego z niedawnych wywiadów z Plotkiem stwierdziła, że nie ma zamiaru prowadzić reality show ze swoim partnerem.

Broń Boże. Absolutnie. Nigdy w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła. Wolę zachować swój mir domowy dla siebie, swoją codzienność dla siebie. Już wystarczy tych filmów wakacyjnych i zdjęć z urlopu. Już wszyscy się pocieszyliśmy tymi wojażami, fani również i wystarczy tego — powiedziała.

Taka odpowiedź może zasmucić widzów, którzy liczyli, że zobaczą zakochanych w roli gospodarzy programu telewizyjnego. Należy jednak zrozumieć i uszanować decyzję Dody, która nie chce łączyć swojego życia zawodowego z prywatnym. Przecież z takiego połączenia często może wyjść mieszanka wybuchowa.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl