Obserwuj w Google News

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" wrócił z nową twarzą. Przeszedł spektakularną metamorfozę

2 min. czytania
18.01.2023 13:35
Zareaguj Reakcja

Sebastian z programu "Chłopaki do wzięcia" w pewnym momencie porzucił image długowłosego mężczyzny z zapuszczonymi paznokciami. Nowy wizerunek zawdzięczał udziałowi w telewizyjnym hicie pod tytułem "Druga twarz". Skutki jego metamorfozy mogą wprawić w osłupienie. Mimo to Sebastian nie zdecydował się na zachowanie odmienionego wyglądu.

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" wrócił z nową twarzą. Przeszedł spektakularną metamorfozę
fot. Screen/Youtube: Sokrates - Szaman lvl 93

Sebastian, przez niektórych zwany Jezusem, zdobył popularność dzięki udziałowi w programie "Chłopaki o wzięcia". Widzowie poznali go jako długowłosego mężczyznę, doceniającego uroki natury, który miał nadzieję na znalezienie partnerki podzielającej jego światopogląd.

Pierwsze kroki w świecie mediów stawiał, publikując w internecie krótkie nagrania w formie wideo bloga, na których spożywał muchomory czerwone. Jest to niezwykle niebezpieczny trend, który od kilku lat zdobywa swoich zwolenników wśród polskich użytkowników social mediów. Toksykolodzy ostrzegają przed możliwymi konsekwencjami nierozważnego podążania za influencerami.

W pewnym momencie Sebastian postanowił zerwać z dotychczasowym wizerunkiem zaniedbanego miłośnika natury. Teraz wygląda zupełnie inaczej. Swoją przemianę zawdzięcza udziałowi w programie "Druga twarz".

Zobacz także: Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" ma za sobą ciekawą przeszłość. Był doradcą premiera

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę. Ale ciacho!

Z pomocą specjalistów Sebastian przeszedł spektakularną transformację. Długie włosy i bujna broda to już przeszłość. Jezus z "Chłopaków do wzięcia" w niczym nie przypomina już dawnego siebie.

 Łał. Niesamowite — powiedział Sebastian, widząc swoje odbicie w lustrze po raz pierwszy.

Nowy wygląd uczestnika wprawił w zachwyt Karolinę Gilon. Podobnie zareagowali internauci, którzy nie szczędzili Sebastianowi komplementów.

Piękny jest — oceniła fanka programu.

A jak wy oceniacie jego metamorfozę?

Youtube: Sokrates - Szaman lvl 93 | Muchomor czerwony, TTV - Karolina Gilon do uczestnika:
fot.

Źródła: RadioZET.pl/Youtube.pl: Sokrates - Szaman lvl 93 | Muchomor czerwony, TTV — Karolina Gilon do uczestnika: "Ale przeżyjesz szok człowieku" [Druga Twarz]