Obserwuj w Google News

Cezary Żak pokazał zdjęcie ślubne sprzed 38 lat. Jest nie do poznania

2 min. czytania
25.08.2023 15:52
Zareaguj Reakcja

Cezary Żak i Katarzyna Żak od prawie 40 lat pozostają w związku małżeńskim. Aktor pochwalił się zdjęciem ślubnym sprzed 38 lat. Jest na nim nie do poznania, a aktorka jak zwykle zebrała ogrom komplementów.

Cezary Żak pokazał zdjęcie ślubne sprzed 38 lat
fot. screen Instagram katarzynazak.official

Cezary Żak poznał Katarzynę Żak jeszcze w czasach studenckich. Chociaż oboje uczyli się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu, to nić porozumienia zawiązała się między nimi na obozie jeździeckim. Para pobrała się w 1985 roku – wówczas aktor ukończył już szkołę, a Katarzynie został rok do obrony.

Para nie mogła i nadal nie może narzekać na sukcesy w życiu zawodowym. Prywatnie również im się układało. Małżeństwo doczekało się dwóch córek – Aleksandry (urodzonej w 1988 roku), która zajmuje się produkcją programów dla dzieci oraz Zuzanny (urodzonej w 1994 roku), która wybrała zawód lekarki. Pod zdjęciem ślubnym pary internauci gratulują długiego i udanego pożycia małżeńskiego.

Zobacz także:  Dom babki zielarki z „Rancza” zburzony. Na miejscu zastała opłakany widok

Cezary Żak wiedzie udane życie z Katarzyną Żak

„I tak już 38 lat prycza w pryczę” - napisał Cezary Żak na Instagramie, publikując zdjęcie z dnia ślubu. Fani od razu pospieszyli się z gratulacjami i życzyli kolejnych wspólnych lat.

„Pani Kasia nic się nie zmienia. Dużo miłości dla Państwa na kolejne lata” - życzył internauta.

„Oboje jesteście dla siebie całym światem, a Wasza miłość nigdy się nie starzeje i jest niczym światło w Waszej duszy. Życzę kolejnych lat pełnych miłości” - zachwycała się fanka.

„Dużo miłości państwu życzę i żeby wasze małżeństwo trwało nadal, bo dziś to same rozstania i rozwody, a ja podziwiam państwa, że jesteście państwo tyle lat po ślubie” - czytamy w komentarzach.

Żakowie za nic mają plotki o rozwodzie

Cezary i Katarzyna Żakowie co jakiś czas muszą mierzyć się z plotkami o rzekomym kryzysie w związku czy nawet doniesieniami o rozwodzie. Aktorka w jednej z rozmów z „Plejadą” przyznała, że kiedyś denerwowała się na podobne wymysły ze względu na swoje dzieci, które potem w szkole same musiały tłumaczyć, że wieści o rozstaniu rodziców są wyssane z palca. Dziś małżeństwo już nie przejmuje się plotkami i ze śmiechem sobie dogryzają, że na pewno druga strona „coś chlapnęła” w wywiadzie.

Redakcja poleca

- Teraz już mi to lata. Już od lat tak piszą. Jak moje dzieci były młodsze, to czytały, że się rozwodzimy i mojej mamie było przykro. U fryzjera dostawała kolorowe gazety i zawsze pani Jadzia mówiła: „Pani Halinko, pani widzi? Synek się rozwodzi”. I mama zawsze dzwoniła do mnie: „Jak to się rozwodzicie?”, a ja mówię: „Mamo, widzieliśmy się tydzień temu. Czy wyglądaliśmy na pokłócone małżeństwo, które się rozwodzi?” - mówił Cezary Żak w rozmowie z Szymonem Majewskim w RadioZET.pl.

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News