Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż stracili pracę. Koniec lubianego programu

02.02.2023 09:18

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę – to już potwierdzone. Aktorka już więcej nie pojawi się w programie śniadaniowym Zoom TV „Poranny rogal”. Stacja zapowiedziała, że na razie zaoferuje jedynie powtórki formatu.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. MAREK LASYK/REPORTER/East News

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem, Rafałem Szatanem, od pewnego czasu pracowała jako prowadząca poranny program śniadaniowy w stacji Zoom TV. Niestety, zadecydowano o zakończeniu formatu. Dodatkową pracę stracili też m.in. Sławomir i Katarzyna Pakosińska.

Zobacz także: Kurdej-Szatan o konsekwencjach wpisu o Straży Granicznej. „Nadal mam bana”

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę

- Nie będziemy kontynuować serii "Poranny rogal". W najbliższym czasie zamierzamy emitować powtórki tego programu – przekazało biuro prasowe Grupy Kino Polska w wiadomości do portalu „Press”.

„Poranny rogal” był emitowany w Zoom TV codziennie od 4 lipca 2022 roku. Jak podaje „Press”, „premierową emisję zakończono w grudniu ub.r.”. Czy powodem zdjęcia formatu była oglądalność? Stacja nie podała powodów, dla których zrezygnowano z emisji.

- Średnia widownia emisji premierowych wydań cyklu w okresie od 4 lipca do 12 grudnia br. wyniosła 5,7 tys. osób – można było przeczytać na stronie Zoom TV.

Z danych Nielsen Media od 4 lipca do 18 grudnia wynika, że w czasie nadawania programu „Poranny rogal” stacja miała 0,29% udziału w grupie komercyjnej 16-59. Na małym ekranie nie zobaczymy już Barbary Kurdej-Szatan z mężem, Sławomira i Kajry, Katarzyny Pakosińskiej z mężem i Katarzyny Zielińskiej z siostrą.

Na szczęście Barbara Kurdej-Szatan nie skończy na przysłowiowym bruku. Wzięta aktorka ma sporo obowiązków i bierze udział w wielu przedsięwzięciach. Została zaangażowana do kolejnego spektaklu, nagrała serial „Domek na szczęście” oraz czeka na premierę swojego filmu.

RadioZET.pl/Press.pl

loader
Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News