Obserwuj w Google News

Alicja Majewska reaguje na doniesienia o romansie. "Niektórzy stają w mojej obronie"

2 min. czytania
06.12.2022 10:55
Zareaguj Reakcja

Alicja Majewska przez wiele lat podejrzewana była o romans z Włodzimierzem Korczem, plotki podsycały między innymi ich wspólne zdjęcia. Wokalistka postanowiła zdradzić, co naprawdę łączy ją z wieloletnim partnerem scenicznym. 

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Alicja Majewska to jedna z niekwestionowanych dam polskiej piosenki, która takimi przebojami jak "Być kobietą" czy "Jeszcze się tam żagiel bieli" podbija serca kolejnych pokoleń fanów. Doskonale odnalazła się także w roli jurorki i trenerki " The Voice Senior". Piosenkarka cieszy się ogromną popularnością, nic zatem dziwnego, że wokół jej życia i kariery wyrosło kilka plotek. Najbardziej znaną jest ta o rzekomym romansie z Włodzimierzem Korczem, uznanym kompozytorem, z którym Majewska od wielu lat tworzy artystyczny duet. Sami zainteresowani postanowili dobitnie skomentować medialne doniesienia.

Redakcja poleca

Alicja Majewska miała romans z Włodzimierzem Korczem? Jest odpowiedź

Kwestię rzekomego romansu Alicja Majewska skomentowała na kartach książki Artura Andrusa "Koneserzy kolejnego dnia". Nie ukrywała, że mają wiele wspólnych zdjęć, które w opinii niektórych wyglądają jak ślubne fotografie.

- Niektórzy stają w mojej obronie. Jeden z naszych przyjaciół opowiadał, że był świadkiem, jak ktoś, widząc Włodka z Elą na wakacjach nad morzem, rzucił kąśliwy komentarz: "O, Korcz zdradza Majewską ze Starostecką". Pewnie nasze "ślubne zdjęcia" też podsycają spekulacje. Mamy całą masę ślubnych zdjęć, np. z Opola. Stoimy obok siebie, ja na biało, Włodek w smokingu, przed chwilą dali nam kwiaty - no typowe ślubne zdjęcie - cytuje słowa wokalistki "Fakt".

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Irytacji plotkami nie kryje Włodzimierz Korcz, który poinformował, że wiele razy starał się wytłumaczyć, że z Majewską łączy go jedynie przyjaźń i artystyczna współpraca. Ostatecznie postanowił darować sobie nieustanne prostowanie nieprawdziwych doniesień.

- Było tak, że mnie irytowało, bywało, że siadaliśmy przed kamerą telewizyjną i tłumaczyliśmy: "Proszę państwa, my nie jesteśmy małżeństwem. Współpracujemy ze sobą od lat. W przyjaźni, w konfliktach, jak to w pracy. Ale małżeństwem nie jesteśmy". Po czym kilka dni później przyjeżdżamy na występ do jakiegoś domu kultury i ktoś zaczyna od: "Żona jest w garderobie na piętrze...". No to przestałem tłumaczyć. Ludzie i tak wiedzą lepiej - podsumował.

Przypomnijmy, że Korcz od ponad 50 lat jest mężem Elżbiety Starosteckiej, którą poznał w czasach studenckich. Alicja Majewska była żoną Janusza Budzyńskiego, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Mimo rozstania gwiazda opiekowała się byłym małżonkiem, kiedy zmagał się z chorobą nowotworową. Budzyński zmarł w 1990 roku.