Obserwuj w Google News

Agustin Egurrola smutno o zarobkach w TVP. „W telewizji się nie zarabia”

2 min. czytania
10.02.2023 08:28
Zareaguj Reakcja

Agustin Egurrola to jeden z jurorów programu TVP „You Can Dance. Nowa Generacja”. Choreograf i tancerz został zapytany o zarobki. Czy rzeczywiście w telewizji publicznej tak cienko płacą?

Agustin Egurrola
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Agustin Egurrola ma już doświadczenie jako juror w „Mam talent” i w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz w TVP ocenia uczestników „You Can Dance”. Przy stole jurorskim towarzyszą mu Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska. Od pewnego czasu w sieci krążą plotki o iście gwiazdorskim wynagrodzeniu Egurroli. Tak dobrze zarabia? Niestety, więcej w tym temacie narzekania.

Zobacz także:  Roxie Węgiel straciła pracę w TVP. Wymienili ją na inną gwiazdę. "Nie sprawdziła się"

Agustin Egurrola o zarobkach w TVP

- To są bzdury, ale nie ma co w ogóle tego komentować. Nic tam się nie trzyma kupy. Nie ma w tym odrobiny prawdy – skomentował Agustin Egurrola w rozmowie z „Pomponikiem” zapytany o prawdziwość tego, co zawarto w artykule o kosmicznych zarobkach.

Agustin Egurrola miał bowiem zarabiać aż 40 tys. zł za jeden odcinek „You Can Dance”. Jednak dla choreografa najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie z wykonanej pracy. Cieszy się, że może być częścią projektu TVP i móc współtworzyć taki format.

Redakcja poleca

Jak to powiedział kiedyś klasyk, w telewizji się nie zarabia. Zarabia się na telewizji. Nie zarabiam w telewizji. Staram się tworzyć tak swoją drogę zawodową, żeby zarabiać pieniądze gdzie indziej – dodał Agustin Egurrola.

Choreograf najbardziej troszczy się o swoją sieć szkół tanecznych, którą uruchomił w największych polskich miastach. I tutaj również mówi o satysfakcji – czuje radość, gdy widzi, ilu młodych ludzi może realizować swoją pasję.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News