Obserwuj w Google News

Agustin Egurrola o pracy w TVN. To dlatego przeszedł do TVP? "Pewne rzeczy mnie drażniły"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
29.03.2023 12:54
Zareaguj Reakcja

Agustin Egurrola w rozmowie z Michałem Figurskim opowiedział o tym, co drażniło go podczas pracy w TVN. Skomentował plotki o wymuszaniu na gwiazdach nienagannej figury i zmuszaniu do przestrzegania diety. 

Agustin Egurrola
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS

Agustin Egurrola przez kilkanaście lat współpracował z TVN i uznawany był za jednego z największych gwiazdorów stacji. Choreograf i nauczyciel tańca jest współodpowiedzialny za sukces takich popularnych formatów jak "Taniec z gwiazdami", "Mam talent!" czy " You Can Dance". Jako juror sprawdził się doskonale i zyskał sympatię telewidzów. Tym większym zaskoczeniem dla fanów było pożegnanie Agustina z TVN i przejście do Telewizji Polskiej. Na antenie publicznej stacji pojawił się jako juror "Dance Dance Dance" i "You Can Dance. Nowa Generacja". W najnowszym wywiadzie gwiazdor postanowił rozprawić się z plotkami dotyczącymi wymogów stawianych gwiazdom przez byłego pracodawcę. Czy to dlatego postanowił odejść?

Agustin Egurrola o pracy w TVN? Gwiazdor był zmuszany do chudnięcia?

Michał Figurski zapytał Agustina Egurrolę o plotki dotyczące rzekomych nacisków TVN na swoje największe gwiazdy. Stacja miała zmuszać prezenterów i jurorów do zachowania odpowiedniej wagi, żeby dobrze prezentowali się przed kamerami.

- Krążą mity o twojej poprzedniej stacji, że tam wprowadza się absolutny rygor dla tych osób, które pojawiają się najczęściej na antenie, dla swoich prezenterów. Wręcz pojawiają się sugestie: "Albo schudniesz 10-20 kg, my ci pomożemy, ale jak ci się nie uda, to będziemy wyciągali konsekwencje finansowe" (...) Że wręcz wymusza się na tych pierwszoplanowych gwiazdach taki estetyczny wygląd, ale nie zawsze zdrowy - opowiadał.

  Agustin otwarcie przyznał, że nigdy nie spotkał się z podobnymi wymogami, ani naciskami TVN. Nie ukrywał jednak, że u byłego pracodawcy spotykał się z innymi rzeczami, które nie przypadły mu do gustu.

- Nie, współpracowałem z telewizją TVN przez wiele lat, nigdy takiej sugestii nie było (...) Najwidoczniej nie byłem pierwszoplanowy. Nikt o tym ze mną nigdy nie rozmawiał. Sam pewne rzeczy widziałem, pewne rzeczy mnie drażniły - przyznał.

Redakcja poleca

Agustin Egurrola o odejściu z TVN. Bartek Jędrzejak skomentował

Wypowiedź Egurroli postanowił skomentować jeden z gwiazdorów TVN, Bartek Jędrzejak. Prezenter pogody najwyraźniej nie był zachwycony słowami byłego kolegi z pracy i zaproponował, by opowiedział o swoich wysokich zarobkach.

- Ciekawe, czy opowie, ile zarobił w TVN w związku, dosłownie, z całą obsługą taneczną "Tańca z Gwiazdami", sylwestrów, festiwali i innych imprez. Wstyd! - ocenił surowo w internetowym komentarzu.

Fani Egurroli wzięli go w obronę i podkreślali w komentarzach, że każdy ma prawo zmienić pracodawcę. Ich zdaniem Jędrzejak nie zagłębił się w wypowiedź Agustina i pochopnie go ocenił.