Obserwuj w Google News

Woźniak-Starak skomentowała teorię Wendzikowskiej. Nawiązała do zmarłego męża. "Zareagowałam"

2 min. czytania
03.06.2022 11:55
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się do kontrowersyjnej teorii Anny Wendzikowskiej, która sugerowała, że niscy mężczyźni są mniej atrakcyjni. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" nawiązała do zmarłego męża.

Anna Wendzikowska / Agnieszka Woźniak-Starak
fot. screen: Instagram / aga_wozniak_starak / aniawendzikowska

Anna Wendzikowska zdobyła dużą popularność jako jedna z prezenterek " Dzień Dobry TVN". W śniadaniowym formacie rozmawia z aktorami, recenzuje najnowsze produkcje i przedstawia nowości ze świata filmu. Sama ma na koncie doświadczenie aktorskie, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Lokatorach" i "Klanie", w latach 2011-2017 wcielała się w postać Moniki Ochman w serialu "M jak Miłość". Obecnie poza karierą w telewizji cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie, gdzie pokazuje między innymi zdjęcia z egzotycznych wakacji, obserwuje już niemal pół miliona użytkowników.

Niestety, Annie przydarzyła się niefortunna wypowiedź, która wywołała falę krytyki. Na planie TVN zasugerowała, że mężczyźni o przeciętym wzroście nie są w jej odczuciu atrakcyjni.

- Dla mnie mężczyzna, który ma 170 cm wzrostu... No trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Dla mnie Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś tak mnie nie przekonywał do swojej męskości  - poinformowała.

W sieci zawrzało, słowa Wendzikowskiej skomentowali między innymi Qczaj i Artur Barciś, dostało jej się także od wielu internautów. Głos w sprawie postanowiła zabrać Agnieszka Woźniak-Starak, która w "Dzień Dobry TVN" próbowała prostować wypowiedź koleżanki.

Redakcja poleca

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje słowa Wendzikowskiej o mężczyznach. Skrytykowała koleżankę z "Dzień Dobry TVN"?

Agnieszka Woźniak-Starak, starała się "ułagodzić" wypowiedź Wendzikowskiej, która sama przyznała, że wyraża swoją osobistą opinię. Spotkała się jednak z krytyką internautów, którzy zwrócili uwagę, że zmarły mąż Woźniak-Starak także należał do grupy mężczyzn niższych niż "kanon piękna" Anny. W rozmowie z portalem Plotek Agnieszka przyznała, że nie zgadza się z koleżanką.

- Zareagowałam, bo ja tak nie uważam. Myślę, że wzrost nie ma tutaj nic do rzeczy (...). Oczywiście, że byłam wyższa od mojego Piotrka, jak założyłam szpilki, i to nie miało dla mnie kompletnie żadnego znaczenia (...). Nie wiem, jaki jest mój typ. Jak jest chemia, to tyle rzeczy wchodzi w grę, że nie wiem czy ja lubię brunetów, czy lubię blondynów. Lubię po prostu fajnych facetów - oceniła.

Nie da się ukryć, że nawet jeśli oceniamy kogoś przez pryzmat urody, wzrost nie wydaje się być decydującym czynnikiem. A najważniejszy jest nie wygląd, ale nasz całokształt.

Anna Wendzikowska
fot. screen: Instagram / aniawendzikowska
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. screen: Instagram / aga_wozniak_starak