Obserwuj w Google News

Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Syn aktora zdradził, w jakim jest stanie

Maciej Friedrich
2 min. czytania
12.02.2020 20:01
Zareaguj Reakcja

Informacja o tym, że Tomasz Stockinger trafił do szpitala, była szokiem. Stanem zdrowia gwiazdora "Klanu" interesowali się zarówno widzowie, jak i koledzy po fachu. Syn aktora opublikował wpis, w którym poinformował, jak czuje się Stockinger. 

Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Syn aktora zdradził, w jakim jest stanie
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Tomasz Stockinger to popularny aktor, który ma na swoim koncie role teatralne, filmowe i serialowe. Widzowie jednak najmocniej kojarzą go z rolą Pawła Lubicza z " Klanu", w którego wciela się od 1997 roku. Wielu wielbicieli serialu nie wyobraża sobie serialu bez sympatycznego doktora. Niestety, 10 lutego w mediach pojawiła się informacja o  złym stanie zdrowia Stockingera. Aktor trafił do szpitala, a jego wątek w klanie prawdopodobnie zostanie zawieszony. 

Wielbiciele serialowego Lubicza z niecierpliwością wyczekiwali informacji o stanie zdrowia pana Tomasza. Głos w sprawie zabrał syn aktora, Robert Stockinger.

Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Syn zdradził, jak czuje się aktor

Robert Stockinger w związku z dużym zainteresowaniem fanów o stan zdrowia ojca postanowił opublikować w sieci oświadczenie. Na szczęście ma dla fanów gwiazdora "Klanu" dobre wiadomości. 

Odpowiadając na bardzo duże zainteresowanie stanem zdrowia mojego Taty, pragnę uspokoić wszystkich jego sympatyków, znajomych, kolegów i koleżanki. Tata ma się coraz lepiej, dochodzi do siebie i jesteśmy pełni nadziei, że wróci do świetnej formy sprzed kilku tygodni. Będzie to jednak wymagało trochę czasu. Dlatego bardzo proszę o uszanowanie jego potrzeby spokoju i wypoczynku. W pilnych sprawach proszę kontaktować się ze mną, ale, choć robię, co mogę, nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie maile, telefony i smsy. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, to nie będziemy udzielać żadnych innych informacji - czytamy w poście. 

Syn Tomasza Stockingera jest pewny, że tata wróci do formy i jeszcze nie raz pokona swoich przeciwników na tenisowym korcie. 

Gorsze wiadomości mam dla tenisowych przeciwników Taty. Z pewnością nie raz Was jeszcze ogra! - napisał Robert Stockinger.

 

RadioZET.pl/MF