Obserwuj w Google News

Tomasz Oświeciński chwali się zdolną i piękną córką. 12-letnia Maja zagra w dużej produkcji [FOTO]

3 min. czytania
08.10.2021 12:42
Zareaguj Reakcja

Tomasz Oświeciński ma 12-letnią córkę Maję. Nastolatka grała do tej pory w serialu "Na Wspólnej", teraz będzie okazja zobaczyć ją w kolejnej głośnej produkcji. Były gwiazdor filmów Vegi pochwalił się sukcesem swojej latorośli, ale jednocześnie wyznał, że bardzo się o nią boi. 

Tomasz Oświeciński
fot. Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Oświeciński to trener personalny i były zawodnik MMA, który zdobył popularność rolami w filmach Patryka Vegi. Zagrał m.in. w dwóch częściach "Pitbulla", "Kobietach mafii", "Botoksie", "Plagach Breslau" i "Polityce". Można go było zobaczyć także w "Swingersach" i "Fighterze" oraz w roli sympatycznego Andrzeja Lisieckiego w "M jak miłość". Osięciński pracuje aktualnie na planie nowej produkcji, w której ma pojawić się także jego 12-letnia córka. 

Maja Oświecińska nie jest już ekranową debiutantką. Dziewczyna od pewnego czasu występuje w serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w rolę Julii, córki Igora Nowaka. 12-latka jest aktywną użytkowniczką social mediów, m.in. prowadzi profil na Instagramie, na którym dokumentuje swoje pasje. Maja uwielbia konie i trenuje jeździectwo, w dodatku rozwija się w sztuce makijażu. Jej umiejętności wywołują podziw, ale jednocześnie widok wymalowanej 12-latki prowkuje krytyczne uwagi, także pod adresem Tomasza Oświecińskiego i jego żony, którzy pozwalają córce chodzić w make-upie. 

Tomasz Oświeciński broni córki. Zdjęcie 12-latki wywołało kontrowersje [FOTO]

Tomasz Oświeciński z córką Mają na zdjęciu. Zagrają razem w filmie 

Gwiazdor "M jak miłość" pochwalił się kolejnym sukcesem córki. Maja Oświecińska zagra razem z nim w dużej produkcji. 

Od kilku dni pracuję z Mają na planie drugiej w jej życiu poważnej produkcji i jestem z niej niezmiernie dumny. Boje się jednak, że dotknie ją hejt - wyznaje Tomasz Oświeciński.

Aktor sam wielokrotnie padał ofiarą hejterskich nagonek, teraz boi się, że to samo może spotkać 12-letnią Maję.

Wiem, że jest w tym miejscu dzięki swojemu talentowi, ciężkiej pracy i samozaparciu, jednak internet wie lepiej. Martwi mnie, że całe życie będzie słyszała, że tatuś jej coś załatwił, że jest taka lub siaka. Nie raz już odczułem na swojej skórze mowę nienawiści, ale mnie niełatwo zranić. Moja córka też już wielokrotnie padła ofiarą publicznej oceny i debaty. Jedna z porannych śniadaniówek zaczęła nawet jeden z odcinków od ankiety "czy Maja powinna się malować w tym wieku"… Ok, cena popularności powiecie, ale gdzie jest granica? Kto daje nam prawo do ranienia i oceniania innych publicznie, często też anonimowo? Można tak łatwo kogoś dotkliwie zranić, obrzucić błotem, upokorzyć i chwile potem wylogować i uciec z miejsca "zbrodni" - komentuje.

Oświeciński zaznacza, że Majka mimo młodego wieku, jest nadwyraz dojrzała, ponadto oboje z żoną czuwają nad jej rozwojem. 

Moja córka, chociaż jest nastolatką, jest bardzo dojrzała i ma mocno poukładane w głowie. Razem z Olą dbamy o to, aby wyrosła na mądrą i skromną kobietę, a nie zblazowaną gwiazdeczkę. Pozwalamy jej spełniać marzenia na planie i w stajni, ale pod warunkiem, że nie zaniedbuje szkoły i domowych obowiązków. Mam do Was prośbę - bądźmy dla siebie łaskawi, nie oceniajmy po pozorach, zarówno osób publicznych jak i tych mijanych codziennie na ulicy. Majeczko, ja i mama jesteśmy z Ciebie ogromnie dumni i bardzo Cię kochamy - podkreślił były gwiazdor Vegi. 

Myślicie, że Maja zrobi karierę w filmie?

Mariusz Czajka przeżywa kolejny dramat. Aktor stracił kontakt z młodszą córką

Znane dzieci aktorów i aktorek. Kto poszedł w ślady słynnych rodziców?