Zamknij

Tomasz Oświeciński broni córki. Zdjęcie 12-latki wywołało kontrowersje [FOTO]

19.05.2021 17:02

Tomasz Oświeciński jest dumnym tatą 12-letniej Mai. Córka aktora znanego z roli Andrzejka w "M jak miłość" od pewnego czasu gra w serialu "Na Wspólnej". Gdy ojciec pochwalił się nią na Instagramie, w komentarzach zawrzało. Internauci zwrócili uwagę na makijaż młodziutkiej nastolatki. 

Tomasz Oświeciński
fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Oświeciński zdobył popularność dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Zagrał m.in. w dwóch częściach "Pitbulla", "Kobietach mafii", "Botoksie", "Plagach Breslau" i "Polityce". Potem zakończył współpracę z reżyserem, tłumacząc się chęcią rozwoju w innego typu produkcjach. Były zawodnik MMA spełnia się ostatnio głównie jako aktor serialowy. Od 2015 roku gra Andrzejka Lisieckiego w "M jak miłość", ponadto niedawno dołączył do obsady "Pierwszej miłości". 

Od pewnego czasu w ślady aktora idzie jego 12-letnia córka. Maja Oświecińska dostała rolę Julki, córki Igora Nowaka, w serialu "Na Wspólnej". Ha, Kto by pomyślał, że tak będziemy ze Staruszkiem spędzać niedzielny wieczór… na uczeniu się ról. W końcu po wielu miesiącach wracam na plan "Na Wspólnej" i strasznie się cieszę - napisała z dumą pod jednym ze zdjęć z tatą. 12-latka jest oczkiem w głowie ojca, co widać po ich wspólnych zdjęciach na Instagramie. Ostatnio Tomasz Oświeciński pochwalił się uroczą Mają na swoim profilu, ale zdjęcie wywołało tyle samo zachwytów, co negatywnych opinii. Wszystko przez kontrowersyjny wygląd dziewczynki. 

Tomasz Oświeciński pokazał córkę. 12-latka pozowała w makijażu 

Obserwatorzy gwiazdora "M jak miłość" nie kryli zaskoczenia, że jego córka w tym wieku już podkreśla urodę makijażem. 

Na cholerę takie ładniej młodziutkiej dziewczynce makijaż - napisała jednak z internautek. 

Tomasz Oświeciński natychmiast zareagował. 

Lubi robić makijaż dla siebie i innych. Jest to jej hobby, drugie po koniach - odpowiedział i dodał, że nie przeszkadza mu zamiłowanie córki do make-upu, ponadto dziewczynka jest malowana także na planie serialu. 

Maja faktycznie interesuje się makijażem i planuje doskonalić się w tej trudnej sztuce. Na swoim profilu 12-latka zaprezentowała próbkę swoich umiejętności. 

Make-up. Wiecie, że fascynuje mnie od dawna. To, co potrafię jest kroplą w morzu w stosunku do tego, ile się muszę jeszcze nauczyć - napisała.

Jak jej idzie? 

loader