Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Tomasz Oświeciński wystąpi w 11. edycji programu

Sylwia Wamej
1 min. czytania
15.01.2020 10:50
Zareaguj Reakcja

Tomasz Oświeciński pojawi się w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Jak donosi serwis Pudelek.pl, gwiazdor filmów Patryka Vegi już niebawem pokaże widzom swoje taneczne umiejętności.

Tomasz Oświeciński
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Tomasz Oświeciński wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Tomasz Oświeciński wystąpi w 11. edycji  "Tańca z gwiazdami". Według serwisu Pudelek.pl gwiazdor filmów Patryka Vegi zaprezentuje się na parkiecie tanecznego show.  Jak poinformowała w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji, aktor przyjął ofertę stacji.

Sam zainteresowany, póki co nie odniósł się do tych informacji. Oprócz Oświecińskiego na parkiecie pojawi się m.in.  Julia Wieniawa, o której mówi się, że za odcinek zgarnie aż 30 tysięcy złotych. W "Tańcu z gwiazdami" zobaczymy również m.in. Nicole Bogdanowicz, Edytę Zając, Ronniego Ferrari oraz Karolinę Gilon.

Tomasz Oświeciński. W jakich filmach zagrał?

Tomasz Oświeciński to aktor, któremu popularność dały role w filmach Patryka Vegi - "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".47-letni gwiazdor ma też na swoim koncie role w takich filmach jak m.in. "Kobiety mafii",  "Botoks" oraz "Polityka". Prywatnie Tomasz Oświeciński jest tatą córeczki Mai.

 

RadioZEt.pl/Pudelek.pl/SW