Obserwuj w Google News

Siostra księżnej Kate urodziła. Pippa Middleton przywitała na świecie trzecie dziecko

1 min. czytania
12.07.2022 13:59
Zareaguj Reakcja

Pippa Middleton urodziła. Siostra księżnej Kate już po raz trzeci została mamą. Brytyjskie media donoszą, że Pippa przywitała na świecie dziewczynkę.

Pippa Middleton
fot. Rex Features/East News

Pippa Middleton urodziła. Siostra  księżnej Kate przywitała na świecie trzecie dziecko. Brytyjskie media informują, że Pippa powitała na świecie kolejną dziewczynkę. 39-letnia siostra Kate jest już mamą 4-letniego syna Arthura oraz rocznej Grace. O tym, ze Pippa jest w trzeciej ciąży, brytyjskie media dowiedziały się podczas platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, gdzie została uchwycona przez fotoreporterów. Wtedy zadała szyku w długiej, zielonej sukni, która pięknie podkreśliła jej zaokrąglone kształty. Dopiero wtedy wyszło na jaw, że Pippa po raz trzeci zostanie mamą.

Zobacz też: Pippa Middleton urodziła. To chłopiec czy dziewczynka?

Siostra księżnej Kate urodziła. Pippa Middleton przywitała na świecie trzecie dziecko

Warto dodać, że Kate razem z siostrą Pippą przez wiele lat pracowały razem w rodzinnej firmie Middletonów, która zajmowała się produkcją dekoracji na dziecięce przyjęcia. W 2017 roku Pippa poślubiła Jamesa Matthewsa w St. Mark's Church w Englefield. Ukochany Kate Middleton to były zawodowy kierowca wyścigowy, który aktualnie zarządza funduszem hedgingowym. 

Według magazynu "People" Pippa i James planują przeprowadzkę na wieś niedaleko Bucklebury w hrabstwie Berkshire. To właśnie w tej miejscowości dorastały Kate i Pippa. Wciąż tam mieszkają również ich rodzice. Nowe mieszkanie Pippy będzie oddalone zaledwie 50 minut drogi od Windsoru, gdzie mieszka Kate razem z Williamem i dzieciakami.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS