Zamknij

Quentin Tarantino został ojcem. 56-letni reżyser powitał na świecie pierwsze dziecko

Patrycja Chudolińska
24.02.2020 15:03

Quentin Tarantino po raz pierwszy został ojcem. 56-letni reżyser i jego o 20 lat młodsza żona Daniella Pick mają ogromne powody do radości.

Quentin Tarantino
fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Quentin Tarantino został ojcem

Quentin Tarantino to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych reżyserów na arenie międzynarodowej. Twórca filmowy, scenarzysta, aktor i producent związał się jakiś czas temu z o 20 lat młodszą Daniellą Pick. W listopadzie 2018 roku doszło do ślubu, a teraz małżonkowie doczekali się pierwszego dziecka.

- Danella i Quentin Tarantino z radością ogłaszają, że spodziewają się dziecka - przekazał latem 2019 roku rzecznik reżysera.

Znamy płeć dziecka Quentina Tarantino i Danielli Pick

Pierwszy potomek Quentina Tarantino przyszedł na świat kilka dni temu. Jak informują zagraniczne media, jest to chłopiec. Urodził się 22 lutego.

- Daniella i Quentin Tarantino z radością ogłaszają narodziny pierwszego dziecka - potwierdził w rozmowie z mediami rzecznik Tarantino.

Na razie nie ujawniono imienia chłopca, a rodzice nie zdradzają kolejnych szczegółów. Fani w mediach społecznościowych gratulują i życzą zdrowia maluszkowi.

My również gratulujemy!

RadioZET.pl/PCh