Obserwuj w Google News

Program Martyny Wojciechowskiej znika z anteny! Był nadawany od 13 lat

2 min. czytania
24.08.2022 10:06
Zareaguj Reakcja

„Kobieta na krańcu świata” to popularny program Martyny Wojciechowskiej, emitowany w TVN już od 2009 roku. Niestety, w nowej ramówce stacji go nie zobaczymy. Prowadząca potwierdziła doniesienia serwisu Wirtualnemedia.pl.

Martyna Wojciechowska
fot. Instagram/@martyna.world/screen

Martyna Wojciechowska związana jest ze stacją TVN od wielu lat. Jej program „Kobieta na krańcu świata” cieszył się bardzo dużą popularnością – podobnie jak sama podróżniczka, którą widzowie pokochali za szczerość, bycie sobą i wielką pasję do sportów ekstremalnych i podróży.

Niestety, okazuje się, że program Wojciechowskiej, który od 13 lat gościł na antenie TVN, nie znajdzie się w nowej ramówce stacji.

Martyna Wojciechowska wyrzucona z TVN? Wydała oświadczenie

Zobacz także: Już wiadomo, kiedy Małgorzata Rozenek ma zadebiutować w „Dzień dobry TVN”

„Kobieta na krańcu świata” Martyny Wojciechowskiej po 13 latach znika z anteny

O tym, że „kobieta na krańcu świata” znika z anteny TVN, poinformował serwis Wirtualnemedia.pl, a wiadomość tę potwierdziła sama podróżniczka. Wojciechowska zamierza też wydać w tej sprawie oświadczenie, jednak w jej mediach społecznościowych nadal nie ma wzmianki na ten temat.

Redakcja poleca

TVN sprawy na razie nie komentuje i odsyła do czwartkowej konferencji, podczas której zostanie zaprezentowana nowa ramówka stacji. Trudno przypuszczać, by gwiazda tak lubiana i ceniona przez widzów TVN miała nagle zniknąć ze stacji. Fani Wojciechowskiej najpewniej zakładają, że ich ulubiona gwiazda pojawi się w całkiem nowym projekcie. Ale czy tak będzie, przekonamy się w czwartek.

Program „Kobieta na krańcu świata” emitowany był w TVN od 2009 roku. Widzowie mieli okazję poznać zwyczaje i tradycje kobiet z różnych, niezwykle egzotycznych stron świata.