Obserwuj w Google News

Olga Frycz w ogniu krytyki. Pokazała, czym karmi swoje córeczki [FOTO]

2 min. czytania
11.08.2022 20:20
Zareaguj Reakcja

Olga Frycz jest mamą dwóch córeczek: Helenki i Zosi. Gwiazda chętnie relacjonuje swoją codzienność na Instagramie. Niedawno pokazała, czym karmi córeczki na wakacjach. Niestety, jedzenie zaprezentowane przez aktorkę nie przypadło do gustu internautom.

Olga Frycz
fot. Instagram.com/ Olga Frycz

Olga Frycz wychowuje dwie córeczki: Helenę i Zosię. Gwiazda jakiś czas temu rozstała się z ojcami dzieci, dlatego na co dzień to głównie ona zajmuje się dziewczynkami. Niedawno Olga wypoczywała na Kaszubach. W kuchni miała do dyspozycji malutką kuchenkę z jednym palnikiem. Frycz na szybko musiała przygotować obiad dla Helenki i Zosi i podała im gotowe dania ze słoika.

Zobacz też: Olga Frycz pokazała, jak karmi dziecko. Pod zdjęciem burza. "Olga, wyrywaj chwasty"

Olga Frycz w ogniu krytyki. Pokazała, czym karmi swoje córeczki

W Swornychgaciach mam taki malutki aneks kuchenny i podręczną kuchenkę z jednym "palnikiem", na której przyrządzam posiłki dla wiecznie głodnych dzieci. A im więcej dzieci tym większe apetyty, bo dzieci w grupie lepiej jedzą i każdy chce dokładkę i trzeba się spieszyć z wydawką, żeby przypadkiem nie było krzyków" - napisała Olga Frycz.

Niestety, fanom aktorki nie przypadło do gustu jedzenie podane przez Olgę. Krytykowali, że to niezdrowa i przetworzona żywność, a podawanie jej tak małym dzieciom nie należy do rozsądnych pomysłów. Pod wpisem Frycz pojawiły się komentarze niezadowolonych fanów.

"Nie dałabym rady podać moim synkom, mężowi czy sama zjeść czegoś gotowego, przetworzonego" - pisała jedna z fanek Olgi. "Dokładnie. I ten ich skład... Wolę zrobić jednak sama" - dodała inna. "Szkoda, że to jest przetworzona żywność. Jak można kupować gotowe jedzenie w słoikach" - zastanawiali się internauci.

Pierwsza córeczka Frycz przyszła na świat w 2018 roku. Ojcem dziecka aktorki jest były już partner  - sportowiec Grzegorz Sobieszek. Drugie dziecko, również córeczkę - Zosię Olga przywitała na świecie w 2021 roku. Związek z podróżnikiem - Łukaszem Nowakiem również nie przetrwał próby czasu.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska