Zamknij

Ola Kwaśniewska żartuje z morsujących celebrytek. Weszła do wody w płaszczu

15.01.2021 14:32

Ola Kwaśniewska znana jest ze swojego poczucia humoru. Ostatnio gwiazda w żartobliwy sposób odniosła się do mody na morsowanie. Coraz więcej celebrytów pokazuje zdjęcia ze zdrowotnych kąpieli w lodowatej wodzie.

Ola Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska wiele razy udowadniała fanom, że ma duży dystans do siebie i niezwykłe poczucie humoru. Córka byłego prezydenta RP regularnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych, często w żartobliwy sposób odnosząc się do aktualnej sytuacji. Ostatnio głośno zrobiło się o tzw. modzie na morsowanie wśród celebrytów. Gwiazdy, takie jak Joanna Moro, Sonia Bohosiewicz czy Edyta Herbuś promują hartowanie swojego ciała w lodowatej wodzie. Aktywność, która do tej pory była czymś nietypowym, stała się popularnym trendem i powodem do przechwalania się w sieci. Co o tym myśli Ola Kwaśniewska?

Zobacz także: Ola Kwaśniewska odpowiedziała internautce, która wytknęła jej brak dzieci. Ostry komentarz gwiazdy

Ola Kwaśniewska "morsuje" w płaszczu

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła zażartować z nagłej popularności morsowania. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym zanurza się w zimnej wodzie. Okazuje się, że robiła to już w listopadzie. Ma jednak na sobie pełny strój - buty, legginsy i ciepły płaszcz.

- Nie chciałam się przechwalać, ale powinniście wiedzieć, kto tu jest największym wymiataczem i kulom się nie kłania. Oto ja, morsująca już w listopadzie - zażartowała w opisie pod fotką

Internauci doceniają poczucie humoru Oli Kwaśniewskiej. Cieszą się, że gwiazda, jako jedna z nielicznych, nie dołączyła do modnego trendu.

- Uwielbiam Pani poczucie humoru i dystans do wszystkiego.

- Boże, jak to dobrze, że w końcu ktoś się odważył zedrzeć łacha... bo myślałam, że na tym świecie to już tylko ja nie morsuję.

- Piękna, mądra, przezabawna. No kurcze, wymiataczka - czytamy w komentarzach.

loader