Zamknij

Ola Kwaśniewska świętuje 8. rocznicę ślubu z mężem. Pokazała zabawną fotografię [FOTO]

23.09.2020 11:54

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 8. rocznicę ślubu. Z tej okazji Ola Kwaśniewska opublikowała na swoim profilu zabawne zdjęcie z ukochanym.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach
fot. Tricolors/ East News

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są już małżeństwem 8. lat. Para świętuje rocznicę ślubu i  z tej okazji Ola pokazała zabawną fotografię z budki telefonicznej, na której zakochani zostali upiększeni za pomocą specjalnych instagramowych filtrów.

Ola podkreśliła, że życzy sobie i swojemu mężowi, aby zawsze "byli dla siebie tak niezaprzeczalnie atrakcyjni" jak w japońskiej budce fotograficznej. Pod uroczym zdjęciem posypało się mnóstwo życzeń i ciepłych słów. "Dużo miłości", "kolejnych wspaniałych lat", "niech wam zawsze dobrze będzie razem" - pisali fani Kuby i Oli.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 8. rocznicę ślubu. Ola pokazała zabawne zdjęcie [FOTO]

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Uroczystość odbiła się szerokim echem w mediach. Kuba i Ola poznali się w studiu Radia ZET. Ola nagrywała audycję, z kolei Kuba promował wtedy swój najnowszy album. Za drugim razem spotkali się przypadkiem, na imprezie u znajomych. Tam mogli nieco lepiej się poznać. Kolejne przypadkowe spotkanie między nimi miało miejsce podczas koncertu w Białymstoku. Po koncercie razem z grupą znajomych wybrali się do baru mlecznego. Tak zaczęła się ich miłość, która została przypieczętowana na ślubnym kobiercu 22 września, 2012 roku.

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZet.pl