Zamknij

Ola Kwaśniewska bawi się z córką Berlusconiego. Gwiazda pokazała archiwalne zdjęcie [FOTO]

27.11.2020 13:18

Ola Kwaśniewska udostępniła na swoim InstaStories archiwalne zdjęcie z czasów prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego. Gwiazda pokazała wycinek z gazety, na którym bawi się w towarzystwie córki Silvio Berlusconiego- Barbary. Jak wtedy wyglądała?

Ola Kwaśniewska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ola Kwaśniewska ma za sobą intensywny czas zagranicznych imprez i spotkań w okresie, gdy jej tata Aleksander Kwaśniewski sprawował funkcję Prezydenta Polski. Ola na swoim instagramowym profilu co jakiś czas wspomina dawne czasy, publikując archiwalne fotografie. Tym razem pokazała fragment artykułu i zdjęcie, na którym pozuje z córką  Silvio Berlusconiego-  Barbarą.

Zobacz też: Ola Kwaśniewska odpowiedziała internautce, która wytknęła jej brak dzieci. Ostry komentarz gwiazdy

Ola Kwaśniewska pokazała archiwalne zdjęcie. Pozuje na nim z córką Silvio Berlusconiego

Fotografia została wykonana na słynnym Balu Debiutantek w Paryżu. Dwudziestokilkuletnia córka Aleksandra Kwaśniewskiego założyła na tę okazję połyskującą, granatową suknię z cekinami i trzeba przyznać, że wyglądała pięknie.

Jakiś czas temu Ola  bardziej romansowała z wielkim światem i telewizją. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego brała udział w "Tańcu z gwiazdami" i była reporterką "Dzień Dobry TVN". Współprowadziła również program "Mała czarna" emitowany na antenie TV4 i Polsat Cafe. W 2011 roku razem z mamą Jolantą Kwaśniewską prowadziła program  "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias".

Prywatnie Ola Kwaśniewska jest żoną artysty Kuby Badacha. Para pobrała się w 2012 roku.

Ola Kwaśniewska
fot. Instagram.com/ Ola Kwaśniewska
loader

RadioZet.pl