Obserwuj w Google News

Natalia Lesz przeszła metamorfozę. Tak przygotowuje się do nowej roli [FOTO]

1 min. czytania
02.07.2020 12:33
Zareaguj Reakcja

Natalia Lesz przeszła zdumiewającą metamorfozę. Polska aktorka i piosenkarka przygotowuje się do nowej roli. Jak teraz wygląda?

Natalia Lesz
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Lesz to znana polska aktorka i wokalistka. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2008 roku - wydała wtedy album studyjny zatytułowany "Natalia Lesz". Jej singiel "Power of Attraction" zajął wysokie 24. miejsce w notowaniu amerykańskiego magazynu "Billboard". O artystce zrobiło się głośno zarówno w Polsce, jak i za granicą - wystąpiła w półfinale 45. Międzynarodowego Sopot Festivalu, a w kolejnych latach występowała jako support przed koncertami takich gwiazd, jak Céline Dion czy Patricia Kaas.

Od kilku lat Natalia Lesz poświęca się jednak przede wszystkim aktorstwu. Gwiazda ma na swoim koncie role w takich produkcjach telewizyjnych, jak "Pierwsza Miłość", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" czy "Singielka". W 2019 roku dołączyła także do obsady popularnego serialu Telewizji Polskiej "Korona Królów".

Zobacz także: Maffashion radykalnie zmieniła fryzurę. Ścięła włosy i przefarbowała na brąz [FOTO]

Natalia Lesz przeszła metamorfozę. Zaskakująca zmiana

Nowe role są poważnym wyzwaniem dla aktorki i wymagają od niej nie tylko wysokiego kunsztu, ale także częstych metamorfoz. Ostatnio Natalia Lesz pokazała, jak musiała zmienić się do nowej roli. Opublikowała zdjęcie, na którym ma burzę długich, kasztanowych loków.

- Przygotowania do nowej roli - zdradziła w opisie na Instagramie.

Aktorka nie zdradziła, jakiej produkcji dotyczy ta przemiana. Fanom jednak bardzo spodobała się odmieniona fryzura gwiazdy. Mają nadzieję, ze już niebawem zobaczą ją w nowej, ciekawej roli.

Wam też się podoba?