Obserwuj w Google News

Na Wspólnej: Anna Korcz narzeka na pracę na planie. Co się jej nie podoba?

2 min. czytania
23.06.2022 19:09
Zareaguj Reakcja

Anna Korcz to gwiazda, którą widzowie kojarzą bardzo dobrze z serialu "Na Wspólnej". Aktorka od lat wciela się w postać Izabeli Brzozowskiej. Jak się okazuje, Korcz nie jest do końca zadowolona z tego, w jaki sposób tworzona jest jej postać w serialu TVN.

Anna Korcz
fot. Instagram.com/ Anna Korcz

Anna Korcz od 2003 roku związana jest z serialem "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać Izabeli Brzozowskiej. W rozmowie z Moniką Jaruzelską aktorka zdradziła, że ma kilka uwag co do kształtowania jej postaci przez scenarzystów. Korcz uważa, że m.in. jej postaci jest za mało w serialu.

Zobacz też:  Gwiazda "Na Wspólnej" niedawno narzekała na stan finansów. Teraz otworzyła nowy biznes

Na Wspólnej:  Anna Korcz narzeka na pracę na planie. Co się jej nie podoba?

"Zawsze narzekałam nie na to, że jestem w serialu i mam pracę, tylko dlatego, że tak mało jest mojej postaci w tym serialu" - powiedziała w rozmowie z Moniką Jaruzelską Anna Korcz. Aktorka ma też pewne zastrzeżenia co do samej postaci Izabeli Brzozowskiej.

"Mój wątek zawsze był taki egzaltowany, czyli byłam albo bizneswoman, albo żoną pisarza, albo miałam młodszego kochanka, więc zawsze byłam gdzieś tam na cenzurowanym. Bardziej oglądane wątki są w szpitalach, na salach sądowych, gdzieś gdzie na ulicach dzieje się wypadek, a mój zawsze był taki za wzniosły, zawsze było nas za mało" - podkreśliła.

Jak się okazuje, serialowi partnerzy aktorki również uważają, że scenarzyści zbyt mało uwagi poświęcają ich postaciom.

"Zresztą moi partnerzy mówili to samo, więc nie zdradzam tutaj swoich frustracji, tylko zawsze mówiliśmy, że scenariuszowo nie jesteśmy wykorzystani i tak zostało - nie jesteśmy wykorzystani" - powiedziała Anna Korcz.

Przypomnijmy, że serial "Na Wspólnej" emitowany jest na antenie TVN od 2003 roku. W rolach głównych można oglądać m.in. Annę Korcz, Sylwię Gliwę, Ewę Gawryluk oraz Bożenę Dykiel.

Meryl Streep
10 Zobacz galerię
fot. East News