Zamknij

Michele Morrone nie do poznania? Fani zachwyceni. "Sexy, gotowy na nowy rozdział w życiu" [FOTO]

15.09.2021 13:58

Michele Morrone, gwiazdor ekranizacji "365 dni" Blanki Lipińskiej, postanowił zmienić fryzurę. Fani są bardzo zadowoleni z nowego wyglądu aktora. Pojawiła się nawet opinia, że przed aktorem otwiera się zupełnie nowy życiowy rozdział. Czy aż tak się zmienił?

Michele Morrone
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Michele Morrone w błyskawicznym tempie stał się w Polsce wielką gwiazdą. Włoski aktor, model i piosenkarz jeszcze kilka lat temu był w naszym kraju zupełnie nieznany, choć miał na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi w popularnych serialach oraz udział w finale włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Jednak prawdziwym przełomem w karierze 30-latka był angaż do "365 dni", filmowej adaptacji erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Jej książki, choć krytykowane za seksizm, wulgarność i mierny warsztat pisarski, okazały się bestsellerami, a sam film wywołał niemałe zamieszanie. Obraz został pogrążony przez krytyków i otrzymał antynagrodę - Złotą Malinę, ale jednocześnie cieszył się statusem najpopularniejszej pozycji w bibliotece polskiego Netflixa. W kategorii "nieważne, jak mówią, byle mówili" produkcja może uchodzić za sukces.

Morrone wiedział, jak wykorzystać swoje pięć minut. W 2020 roku rozpoczął współpracę z prestiżowymi domami mody Dolce&Gabbana oraz Guess by Marciano, zrealizował także muzyczną pasję, wydając debiutancki album "Dark Room". Wprowadził na rynek markę bielizny, a w 2021 roku w sprzedaży ma pojawić się sygnowana przez niego linia perfum. W Polsce dla wielu kobiet jest obiektem westchnień i wzorem męskiej urody. Nic zatem dziwnego, że każda zmiana wyglądu aktora wzbudza niemałe emocje. Tak było także tym razem. Gwiazdor "365 dni" pokazał się bowiem w nowej fryzurze.

Michele Morrone w nowej fryzurze. Metamorfoza gwiazdora "365 dni"

Na swoim profilu na Instagramie Michele Morrone pochwalił się nowymi zdjęciami. Jak na wielu poprzednich fotografiach aktor pozuje, prezentując umięśnione ciało, jednak tym razem można było dostrzec zmianę w jego wyglądzie.

- Nowa fryzura - napisał gwiazdor "365 dni".

Rzeczywiście, Michele postawił na nieco krótszą fryzurę, która najwyraźniej przypadła do gustu jego wielbicielom. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów pod adresem przystojnego Włocha. 

- Bardzo podoba mi się twoja nowa fryzura. Widać, że jesteś gotowy na nowy rozdział w swoim życiu.

- Sexy!

- Ale z Ciebie przystojniak! - zachwycali się internauci.