Obserwuj w Google News

Mezo po raz kolejny zostanie ojcem. Znany raper po raz trzeci przywita na świecie dziecko [FOTO]

2 min. czytania
27.05.2022 16:09
Zareaguj Reakcja

Jacek Mejer, czyli Mezo już po raz trzeci zostanie ojcem. Radosną nowiną raper podzielił się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Mezo
fot. Instagram.com/ Mezo

Mezo i jego żona Weronika Radzimowska-Mejer doczekali się córki Fridy, która przyszła na świat w 2019 roku. Znany raper jest również tatą starszej córki - Zuzanny z poprzedniego związku z Sandrą Łupicką. Teraz Mezo, czyli Jacek Mejer ogłosił w Dzień Mamy, że po raz trzeci zostanie tatą. Gwiazdor zdradził też płeć potomka.

Zobacz też: Tak dziś wygląda Kasia Wilk z duetu z Mezo. Wokalistka bardzo się zmieniła [FOTO]

Mezo po raz kolejny zostanie ojcem. Znany raper po raz trzeci przywita na świecie dziecko

"Będziemy mieć syna" - napisał muzyk, publikując zdjęcie USG.

Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji dla rapera i jego ukochanej. "Gratulacje, szczęśliwego rozwiązania", "jakie piękne zdjęcie, gratulacje"," gratulacje, super wiadomość" - zachwycali się wielbiciele 39-letniego muzyka.

Poza muzyką wielką pasją rapera jest sport. Gwiazdor trenuje m.in. biegi długodystansowe, triathlon oraz tenis ziemny. W rozmowie z serwisem Bieganie.pl Mezo podkreślił, że etap fascynacji bieganiem oraz pęd za życiówkami ma póki co za sobą.

"Ten etap mam już za sobą. Trochę się tym zmęczyłem, a trochę uświadomiłem sobie, że dotarłem do granicy możliwości. Początkowo czułem rozczarowanie. Dziś jestem na etapie akceptacji. Dzielę bieganie z innymi aktywnościami. Gdy byłem w treningowym peaku, nie widziałem nic poza bieganiem. Teraz sportowo jestem zbalansowany. Dla niektórych może to być rozczarowanie, bo kojarzyli mnie z wariatem życiówkowym. Aktualnie bieganie służy mi do medytacji. Nie pilnuję czasówek, cieszę się tym, że mogę na trasie przybić „piątkę” z kibicami, jestem wolny od wskazań zegarka" - podkreślił muzyk w rozmowie z serwisem Bieganie.pl. Póki co Jacka Mejera czekają kolejne obowiązki związane z rodzicielstwem.

283913865_171681975291066_961654258528947466_n
fot. Instagram.com/ Mezo