Obserwuj w Google News

Matthew Perry wydaje autobiografię. Pogrąży gwiazdy "Przyjaciół"? "Nie będzie się powstrzymywał"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
20.04.2022 12:38
Zareaguj Reakcja

Matthew Perry wydaje autobiografię, informacja o planowanej publikacji wspomnień aktora miała wystraszyć gwiazdy "Przyjaciół". Czy serialowy Chandler ujawni skandaliczne sekrety? Jennifer Aniston i Courteney Cox mają poważnie obawiać się o swój wizerunek.

Matthew Perry
fot. screen: YouTube

" Przyjaciele" to produkcja, której nie trzeba przedstawiać niemal nikomu. Jeden z najpopularniejszych seriali komediowych świata, pozycja kultowa, która stała się czymś więcej niż telewizyjnym formatem. Dziś marka "Friends" to stały element popkultury, maszyna do zarabiania pieniędzy i obiekt niemal miłości oddanych wielbicieli historii o grupie przyjaciół z Nowego Jorku. Dosyć powiedzieć, że serial otrzymał 6 nagród Emmy, statuetkę Złotego Globu oraz około 60 innych nagród, a dla aktorów odgrywających główne role stał się drzwiami do wielkiej kariery. Jennfer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry do dziś przez wielu widzów kojarzeni są głównie jako postacie z "Przyjaciół". 

W 2021 roku mieliśmy okazję ponownie zobaczyć ulubionych bohaterów po latach w specjalnym odcinku kultowej serii. Nie zabrakło wzruszeń, wspomnień i zabawnych sytuacji, niepokój fanów wzbudzał jednak Matthew Perry, który wydawał się wycofany, zmęczony i powolny. Pojawiły się głosy, że aktor ponownie zmaga się z uzależnieniem od narkotyków, pod których wpływem miał być także na planie serialu. Być może więcej na temat swojej mrocznej przeszłości opowie na kartach przygotowywanej autobiografii "Lovers and the Big Terrible Thing", która ma pojawić się w sprzedaży w listopadzie 2022 roku. Jak informuje "New Idea", część gwiazd "Przyjaciół" obawia się tego, co ich serialowy kolega może zdradzić.

Kadr z nowej odsłony serialu "Miasteczko Twin Peaks". Na zdjęciu Kyle MacLachlan i Al Strobel
6 Zobacz galerię
fot. Suzanne Tenner/East News
Redakcja poleca

Przyjaciele: gwiazdy serialu przerażone autobiografią Matthew Perry'ego. Aktor ma zdradzić wstydliwe sekrety

Informator "New Idea" poinformował, że Courteney Cox i Jennifer Aniston mają być mocno zaniepokojone autobiografią Matthew Perry'ego, który mógłby ujawnić wstydliwe sekrety aktorek z czasów prac na planie "Przyjaciół".

- Jen i Courteney wariują. Jen obawia się, że zmieni ją w mającą obsesję na punkcie diety neurotyczkę, ponieważ, no cóż, w pewnym sensie nią wtedy była, podczas gdy Courteney obawia się, że powie o tym, jak próbował ukraść ją ówczesnemu mężowi, Davidowi - czytamy.

Matthew z kolei miał zdecydować się na szczere pokazanie swojego życia zawodowego i prywatnego i nieukrywanie nawet wstydliwych szczegółów. W obecnej sytuacji zawodowej ma nie mieć wiele do stracenia, za to sporo do zyskania.

- Matthew nie ma nic do stracenia i wszyscy o tym wiedzą. To jego szansa na odkupienie, więc nie będzie się powstrzymywał (...) Jeszcze nie jest skończony, a on musi zrobić to, czego chcą jego wydawcy. Wie, że wszyscy są zdenerwowani i nie chce nikogo zranić, ale chce pisać szczerze. To bardzo osobisty i oczyszczający projekt dla Matthew - informuje źródło "New Idea".

Perry miał nie przystać na prośbę kolegów i koleżanek z planu "Przyjaciół", którzy prosili go o kopię rękopisu. Czyżby szykował się skandal związany z jednym z najpopularniejszych seriali świata?