Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska pokazała piękną mamę. Fani porównali ją do Magdaleny Cieleckiej [FOTO]

2 min. czytania
27.04.2021 13:13
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z mamą. Fani docenili urodę pani Jadwigi i co ciekawe, porównali ją do innej wielkiej gwiazdy. Mama Małgorzaty Kożuchowskiej przypomina Magdalenę Cielecką? 

Małgorzata Kożuchowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Kożuchowska świętuje 50. urodziny. Była gwiazda "M jak miłość" zaczynała jako aktorka teatralna, lecz szybko jej talent dostrzegła branża filmowa. Na szczyt wywindowała ją rola w "Kilerze" Juliusza Machulskiego i jego kontynuacji "Kilerów 2-ów". Potem były takie produkcje jak: "Zróbmy sobie wnuka", "Komornik", "Senność", "Listy do M.", a ostatnio "Plagi Breslau" i "Proceder", do których gwiazda radykalnie zmieniła wizerunek. Najbardziej jednak pokochano ją jako Hankę Mostowiak w "M jak miłość", a potem także Natalię Boską w serialu "Rodzinka.pl".

Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za wzór klasy i elegancji. Polki podziwiają jej styl, a nade wszystko uwielbiają krótką fryzurę z irokezem zwaną potocznie "fryzurą na Kożuchowską", z której aktorka przed laty uczyniła swój znak rozpoznawczy. Wiadomo już, że świetny wygląd to w dużej mierze zasługa genów i spadek po równie pięknej mamie Jadwidze. Małgorzata Kożuchowska jest do niej bardzo podobna, o czym świadczy zdjęcie, które zamieściła na Instagramie dzień przed swoimi urodzinami. 

Małgorzata Kożuchowska TOPLESS wspomina stare, dobre czasy. "Chudość i młodość" [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska pokazała mamę 

Była gwiazda "M jak miłość" rzadko publikuje zdjęcia bliskich w mediach społecznościowych. Unika pokazywania męża Bartłomieja Wróblewskiego oraz nie ujawnia wizerunku swojego 7-letniego synka Jasia. Fani obserwujący aktorkę na Instagramie mieli za to okazję parokrotnie zobaczyć jej mamę. Małgorzata Kożuchowska opublikowała kiedyś zdjęcie młodej pani Jadwigi i wywołała powszechny zachwyt. Okazało się, że aktorka jest niemal wierną kopią swojej rodzicielki i nawet gustuje w podobnych fryzurach.

Dzień przed 50. tymi urodzinami Małgorzata Kożuchowska zamieściła nowe zdjęcie z mamą. Internautki dostrzegły zadziwiające podobieństwo pani Jadwigi, ale nie tyle do córki, ile do inne znanej aktorki. 

Pani mama jest podobna do pani Magdaleny Cieleckiej - zgodnie stwierdziły fanki. 

Ponadto podkreślano, że obie panie Kożuchowskie prezentują się fantastycznie i kompletnie nie wyglądają na swój wiek. Faktycznie, trudno się z tym nie zgodzić. Wy też uważacie, że mama Małgorzaty Kożuchowskiej ma coś z Magdaleny Cieleckiej?