Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się piękną mamą. Fanki zachwycone jej fryzurą [FOTO]

Judyta Wanicka
2 min. czytania
27.05.2020 16:11
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Kożuchowska uczciła Dzień Matki publikując zdjęcie swojej mamy z młodości. Okazuje się, że była gwiazda "M jak miłość" wygląda niemal identycznie jak jej rodzicielka. Internautki zwróciły uwagę na fryzurę mamy Małgorzaty Kożuchowskiej, która bardzo przypadła im do gustu. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała piękną mamę
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska należy do najpopularniejszych gwiazd wielkiego i małego ekranu. Popularność przyniosła jej rola w "Kilerze" Juliusza Machulskiego i jego kontynuacji "Kilerów 2-ów" oraz takie produkcje jak: "Zróbmy sobie wnuka", "Komornik", "Senność", "Listy do M. 2" czy ostatnio "Plagi Breslau" i "Proceder", do których radykalnie zmieniła wizerunek. Telewidzowie pokochali ją za rolkę Hanki Mostowiak w "M jak miłość", w którą wcielała się przez 11 lat oraz postać Natalii Boskiej w serialu "Rodzinka.pl".

Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za wzór klasy i elegancji. Polki podziwiają jej styl, a nade wszystko uwielbiają krótką fryzurę z irokezem, zwaną potocznie "fryzurą na Kożuchowską", z której aktorka uczyniła swój znak rozpoznawczy. Gwiazda uchodzi za niekwestionowaną ikonę stylu. Wiadomo już, że świetny wygląd i wyczucie elegancji jest spadkiem po pięknej mamie. Małgorzata Kożuchowska jest do niej bardzo podobna, o czym świadczy zdjęcie, które zamieściła na Instagramie w Dniu Matki.  

Małgorzata Kożuchowska pokazała nagie zdjęcie. Fani pod wrażeniem jej ciała [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska opublikowała stare zdjęcie mamy 

Małgorzata Kożuchowska pokazała fanom swoją mamę, Jadwigę. Aktorka przygotowała wyjątkowe zdjęcie ukazujące jej mamę w młodości. Nie trudno zauważyć, że gwiazdę "Rodzinki.pl" i jej rodzicielkę łączy spore podobieństwo. Internauci zwrócili uwagę, że aktorka gustuje także w takich samych fryzurach. Mama Małgorzaty Kożuchowskiej i jej włosy zachwyciły obserwatorów. 

Piękna kobieta. Widać, ze uroda przeszła na Margo.

Fajne fryzury to już chyba u Pani rodzinne. Piękna mama!

Przez 3 lata cięłam się na Kożuchowską, a teraz zapuszczam włosy i wygląda na to, że będę miała fryzurę a'la Mama Kożuchowskiej. Piękna kobieta.

Małgorzata Kożuchowska nie jest jedyną gwiazdą, którą opublikowała zdjęcie mamy z okazji Dnia Matki. Furorę zrobiły m.in. mama Agnieszki Woźniak-Starak oraz piękna mama Radosława Majdana, którą internauci porównali do Weroniki Rosati. 

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia ZET

 

RadioZET.pl/jw