Zamknij

Maja Ostaszewska pokazała zdjęcie ze Stingiem. Internauci podzieleni. "Kasa się musi zgadzać" [FOTO]

Maciej Friedrich
03.10.2022 12:28

Maja Ostaszewska podzieliła się z fanami zdjęciem, na których pozuje w towarzystwie Stinga. Okazuje się, że polska aktorka towarzyszyła legendarnemu wokaliście podczas jego urodzin. Część internautów nie szczędziła gorzkich słów.

Maja Ostaszewska / Sting
fot. screen: Instagram @ostaszewskamaja_official / YouTube Sting

Maja Ostaszewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, doskonale znana między innymi z kreacji w filmach "Jack Strong" i "Body/Ciało", za które została nagrodzona statuetkami Złotych Orłów za najlepsze pierwszoplanowe role kobiece. Powszechnie znana jest ze swojego zaangażowania w sprawy społeczne i akcje charytatywne, walczyła między innymi o liberalizację prawa aborcyjnego w Polsce i pomogła ofiarom wojny w Ukrainie, przyjmując do swojego domu trzy ukraińskie kobiety.

Obecnie Maja przebywa w Sarajewie, a za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami zaskakującym zdjęciem. Widzimy na nich aktorkę pozującą w towarzystwie kultowego wokalisty Stinga, który obchodził 71. urodziny.

Maja Ostaszewska na urodzinach Stinga. Polska aktorka pokazała zdjęcie z gwiazdorem światowej muzyki

Na profilu Mai Osztaszewkiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze Stingiem i jego żoną Trudie Styler. Okazało się, że polska gwiazda świętowała z muzykiem jego 71. urodziny.

- Wszystkiego najlepszego, mistrzu Sting! Trudie Styler, kocham Was oboje. To wielki zaszczyt i przywilej być częścią tych niesamowitych dwóch dni z Tobą i Twoimi przyjaciółmi! Nie mam słów, by ci wystarczająco podziękować - czytamy.

Większość wielbicieli Ostaszewskiej gratulowała jej i cieszyła się jej szczęściem, znalazły się jednak osoby, których zdaniem zdjęcie ze Stingiem to nie powód do dumy. 

- Tak się Pani zachwyca Stingiem? Doprawdy?

- Sting grywał do kotleta dla oligarchów po aneksji Krymu. Niestety nie jest wiarygodny. Sztuka, sztuka, a kasa się musi zgadzać.

- Wyrazy współczucia - pisali w komentarzach użytkownicy Instagrama.

Przypomnijmy, że Sting zdecydowanie potępił rosyjską agresję, a wojnę w Ukrainie określił mianem "absurdu zbudowanego na kłamstwie".

- Warto przypomnieć, że Sting jako jeden z pierwszych artystów na świecie wyraził zdecydowany sprzeciw agresji Rosji w Ukrainie oraz zaangażował się w pomoc na rzecz ofiar wojny. Przekazał duże finansowe wsparcie, a na Instagramie wskazał m.in. adres polskiej organizacji humanitarnej, która przyjmowała paczki z lekami, ubraniami i żywnością - informował serwis Gwiazdy Wirtualna Polska.