Obserwuj w Google News

Maja Bohosiewicz nago. Aktorka pokazała odważne zdjęcie. "Jedno z najpiękniejszy zdjęć ever" [FOTO]

2 min. czytania
06.05.2021 12:45
Zareaguj Reakcja

Maja Bohosiewicz zachwyciła internautów nowym, wyjątkowo odważnym zdjęciem. Aktorka pozuje na nim bez ubrania, odsłaniając bardzo dużo. Jednocześnie reklamuje jeden z produktów, który ma ją chronić przed słońcem.

Maja Bohosiewicz
fot. Michal WARGIN/East News

Maja Bohosiewicz to popularna polska aktorka, doskonale znana widzom zarówno z popularnych seriali i filmów, jak i desek teatralnych, na których rozpoczynała swoją karierę. Absolwentka Liceum Aktorskiego przy L’Art Studio w Krakowie na ekranach zadebiutowała w 2008 roku w "Londyńczykach", a dwa lata później rozpoznawalność przyniosła jej kreacja Eweliny w "M jak Miłość". Pojawiła się w tak popularnych produkcjach jak "Na dobre i na złe", "Aida" czy "Julia", w 2020 roku mogliśmy oglądać Maję w serialu "Barwy szczęścia". Na swoim koncie ma także udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz sesję dla magazynu "Playboy". Jej siostrą jest doskonale znana widzom Sonia Bohosiewicz.

Prywatnie aktorka jest od 2018 roku w szczęśliwym związku małżeńskim z Tomaszem Kwaśniewskim, z którym ma dwoje dzieci: córkę Leonię i syna Zacharego. Obecnie rodzina przebywa na wakacjach, a Maja chętnie dzieli się relacjami z wypoczynku za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak najnowszy post wzbudził wyjątkowo wiele emocji. Bohosiewicz bowiem zdecydowała się na pozowanie nago.

Redakcja poleca

Maja Bohosiewicz pokazała odważne zdjęcie. Aktorka pozuje nago

Na profilu Mai Bohosiewicz na Instagramie pojawiło się zdjęcie, za którego sprawą wielu fanów zrobiło się gorąco, niemal jakby towarzyszyli jej na rajskiej plaży. Aktorkę możemy podziwiać bez ubrania, jedynie delikatnie osłoniętą zwiewną chustą. Postanowiła podzielić się z internautami przemyśleniami na temat opalania, a także przemycić reklamę jednego z produktów.

- Piękna zdrowa opalenizna? Może wydam się nieco szalona, ale przed wyjazdem smaruje się samoopalaczem, i podczas pobytu również. Dlaczego?
A dlatego ze od kiedy odkryłam zdrową opaleniznę to korzystam z benefitów cienia i filtra 50Uv. Po pierwsze wygodniej jest mi w cieniu, czytając książkę, po drugie najważniejsze dbam o skórę. Chociaż wole opalone ciało od bladego, ale czerwone dekolty i spalone czoła wyszły już z mojego repertuaru - poinformowała.

Wiele fanek Mai było zainteresowanych jej przepisem na piękną i zdrową opaleniznę, nie przeoczono jednak odważnego zdjęcia i zachwycającego ciała aktorki. W komentarzach pojawiły się liczne komplementy pod adresem Bohosiewicz.

- Jedno z najpiękniejszy zdjęć ever - napisała jedna z internautek.