Obserwuj w Google News

Magdalena Narożna zmieniła plany? Gwiazda Pięknych i Młodych nie jest gotowa na ślub i dzieci

2 min. czytania
09.04.2021 14:21
Zareaguj Reakcja

Magdalena Narożna zaręczyła się z Krzysztofem Byniakiem, ale nie jest gotowa na małżeństwo i dzieci. Wokalistka Pięknych i Młodych rozmyśliła się po roku narzeczeństwa? Jej wyznanie zaskakuje. 

Magdalena Narożna
fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Odkąd grupa święci sukcesy w całej Polsce, gwiazda wzbudza spore zainteresowanie w mediach. Szczególnie szeroko komentowane jest jej życie prywatne, które od czasu rozstania z Dawidem Narożnym przebiega dość burzliwie. Muzyk, któremu niedawno nowa partnerka urodziła syna, udostępnił  prywatne wideo Narożnej i sugerował, że podczas zabawy z córką wokalistka była nietrzeźwa. Po materiale TVN próbował zdyskredytować ex, ujawniając niewygodne szczegóły z jej życia.

Na szczęście Magdalena Narożna może liczyć na wsparcie nowego partnera. Jest nim  Krzysztof Byniak, dawny przyjaciel z czasów szkolnych, z którym po latach piosenkarkę połączyło uczucie. Para zaręczyła się i wszystko wskazywało na to, że wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Po roku narzeczeństwa gwiazda disco polo zaczęła jednak dawać sygnały, że do małżeństwa jej się nie spieszy. Nie wie też, czy chciałaby powiększyć rodzinę z nowym partnerem. Przypomnijmy, że Narożna z poprzedniego małżeństwa ma 9-letnią córkę Gabrielę.

Narożny atakuje Magdalenę. Mówi o długach, blokowaniu rozwodu kościelnego i braku talentu

Magdalena Narożna nie potrzebuje ślubu. Zaskakujące wyznanie gwiazdy disco polo

W przeciwieństwie do byłego męża Magdalena Narożna nie ma parcia na zakładanie nowej rodziny. Jak podkreśla, nie czuje potrzeby, by coś komuś udowadniać. Obecna sytuacja związkowa całkowicie jej odpowiada, a o ślubie na razie nie myśli. 

Jest za wcześnie na takie plany. Teraz nie jestem na to gotowa i Krzysiek też nie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" i zapewniła, że między nią a partnerem nic się nie zmieniło, poza tym, że miłość kwitnie coraz bardziej.

Narożna zapytana wprost, kiedy ślub z Krzysztofem Byniakiem, odpowiedziała:

Do takiej decyzji trzeba dojrzeć i wymaga to czasu. My się ze sobą świetnie czujemy i to jest najważniejsze. Kochamy córki, dbamy o rodzinę, a nie o to, aby stanąć przed ołtarzem. My nikomu nie musimy nic udowadniać - podkreśliła.

Wokalistka Pięknych i Młodych nie chce komentować relacji z byłym mężem. Rozdział uważa za zamknięty i w przeciwieństwie do ex nie zamierza wywlekać prywatnych spraw na forum. 

Dawid Narożny w rodzinnej sesji. Były muzyk Pięknych i Młodych pokazał syna [FOTO]