Obserwuj w Google News

Magdalena Lamparska pokazała córkę. Fani: „Pięknie wygląda po porodzie” [FOTO]

1 min. czytania
06.10.2022 09:38
Zareaguj Reakcja

Magdalena Lamparska urodziła córeczkę. Gwiazda opublikowała pierwsze zdjęcie z małą Milą Magdaleną. Ogromna radość na twarzy młodej mamy.

lamparska
fot. Screen Instagram (@magdalamparska)

Magdalena Lamparska jakiś czas temu przywitała na świecie córkę, Milę Magdalenę. To już drugie dziecko aktorki, która od kilku lat jest dumną mamą Tymoteusza. Gwiazda „ 365 dni” poinformowała o narodzinach za pośrednictwem Instagrama. Później publikowała zdjęcia ze spacerów z dzieckiem, podczas których towarzyszył jej partner, Bartek Osumka. Jednak dopiero ostatnio udostępniona fotografia prawdziwie rozczuliła jej obserwatorów.

Redakcja poleca

Magdalena Lamparska pozuje z córką na Instagramie

Na zdjęciu Lamparska z dumą pokazuje córkę, a w komentarzach roi się od gratulacji i komplementów.

- Pani Magdo, jak świetnie Pani wygląda po ciąży. Wszystkiego dobrego życzę.

- Piękna figura zaraz po porodzie.

- Jak Pani pięknie wygląda po porodzie! - piszą zachwyceni fani.

Warto jednak zaznaczyć, że Magdalena w jednym z ostatnich postów podkreśliła, że nie zamierza robić wszystkiego, by jak najszybciej powrócić do idealnej sylwetki po urodzeniu dziecka. Aktorka mierzyła się z kompleksami zaraz po przyjściu na świat jej syna. Zapewnia, że tym razem będzie dla siebie bardziej wyrozumiała.

- Po 5 latach jestem w tym samym miejscu, jednak z szacunkiem i wyrozumiałością do naturalnego procesu powrotu do pełnych sił. Bo to nie wyścigi, kto szybciej założy spodnie sprzed ciąży, kto pierwszy pokaże płaski brzuch – napisała.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska