Zamknij

Model z okładki "365 dni" wydał książkę. Kamil Niziński zdetronizuje Blankę Lipińską? [FOTO]

04.10.2022 12:33

Kamil Niziński, znany z okładki książki "365 dni", sam postanowił zostać poczytnym autorem powieści o uczuciach i zapowiedział swoją pierwszą książkę "Love is You". Czy zdetronizuje Blankę Lipińską?

Kamil Niziński / Blanka Lipińska
fot. screen: Instagram @kamilnizinski / blanka_lipinska

Blanka Lipińska, wydając erotyczno-kryminalną powieść "365 dni", prawdopodobnie sama nie spodziewała się, że osiągnie tak imponujący sukces. Dziś seria książek o Laurze i Massimo cieszy się ogromną popularnością, podobnie jak jej ekranizacje. Co prawda krytycy nie zostawili suchej nitki zarówno na powieściach, jak i filmach, jednak Blanka zdaje się nie zwracać uwagi na negatywne komentarze, ciesząc się sławą i wielkimi pieniędzmi. Być może jednak już niedługo będzie musiała walczyć o czytelników z nowym autorem.

Kamil Niziński zapowiedział książkę. Model z okładki "365 dni" zdetronizuje Blankę Lipińską?

Kamil Niziński to model, którego twarz zdobi okładkę książki "365 dni". Mężczyzna postanowił sam spróbować sił na rynku powieści o miłości, za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się swoim literackim dzieckiem - powieścią "Love is You".

- Dobra, mogę się Wam już pochwalić owocem prawie dwuletniej współpracy z Angeliką Łabudą, jakim jest nasza wspólna książka „Love is You”. Dopiąłem swego i nie jestem już tylko modelem, którego twarz widzieliście na okładkach dziesiątek książek. Oficjalnie i z dumą dołączam do grona autorów. Swoją pracę wykonałem starannie, z ogromnym zaangażowaniem, a teraz Wasza kolej. Z niecierpliwością będę oczekiwał Waszych recenzji i ocen. Mam nadzieję, że tytuł przypadnie Wam do gustu i polubicie głównych bohaterów: Michaela i Emilię (...) Dziękuję tym wszystkim, którzy wspierali mnie w moim przedsięwzięciu - napisał na swoim profilu na Instagramie.

Na 320 stronach będziemy mogli poznać historię dwóch osób, pochodzących z dwóch różnych światów. Jak to jednak w powieściach romantycznych bywa, uczucie nie zna granic.

- Michael jest znanym amerykańskim modelem. Emilia – polską lekarką pracującą w warszawskim szpitalu. Na pozór wiodą idealne życia, tylko garstka najbliższych osób wie, z jakimi traumami się zmagają. I gdyby nie jeden służbowy wyjazd do Zurychu i dwie przez przypadek zamienione walizki, drogi tych dwojga pewnie nigdy by się nie przecięły. Jednak los chciał inaczej… Czy ten romans odmieni ich życia? A może to tylko namiętna gra? I czy będą mieli odwagę w nią zagrać? - czytamy w opisie tytułu na stronie swiatksiazki.pl.

Wiadomo już, że model z okładki "365 dni" nie postawił na pełne szczegółów opisy łóżkowych zbliżeń. Być może jednak odniesie sukces nie mniejszy, niż Blanka Lipińska.

- To nie jest erotyk podobny do „50 twarzy Greya” czy „365 dni”. Nie znajdziecie w książce wulgarnych scen erotycznych, przedmiotowego traktowania kobiet czy gangsterów uprowadzających swoje wybranki, ale i tak zachęcam Was do przeczytania historii, która wydarzyła się naprawdę - zachęca Kamil na Instagramie.