Obserwuj w Google News

Księżna Diana na niepublikowanym wcześniej zdjęciu. Tak wyglądała jako dziecko [FOTO]

2 min. czytania
17.11.2020 12:54
Zareaguj Reakcja

Księżna Diana była uwielbiana przez miliony, kochali ją nie tylko Brytyjczycy. Do sieci trafiło właśnie niepublikowane wcześniej zdjęcie, na którym możemy podziwiać księżną jako małą dziewczynkę. Fotografię opublikował brat Diany, Charles Spencer.

Księżna Diana
fot. EAST NEWS

Księżna Diana to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej tajemniczych postaci medialnych i członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Pierwsza żona księcia Walii Karola była uwielbiana przez rzesze fanów na całym świecie, a jednocześnie towarzyszyła jej atmosfera skandalu. Rozwód z księciem w 1996 był ogromnym ciosem dla królowej Elżbiety II oraz jednym z najgłośniejszych wydarzeń medialnych. To właśnie natarczywi fotoreporterzy mieli doprowadzić do wypadku samochodowego, w którym zginęła Diana, choć teorii dotyczących śmierci księżnej jest bardzo wiele, część z nich jest mocno nieprawdopodobna.

Choć Diana zginęła w 1997 roku, nadal jest często wspominana jako osoba mocno zaangażowana w akcje charytatywne i jedna z najbardziej lubianych członkiń brytyjskiej monarchii. O rodzinie królewskiej mówi się dużo, ale ostatnio zainteresowanie wzrosło za sprawą serialu " The Crown", opowiadającego o królowej i jej otoczeniu w latach 70. i 80. Wielbicieli postaci Diany oraz serialu z pewnością zainteresuje zdjęcie, które opublikował brat nieżyjącej księżnej.

ZOBACZ TAKŻE:  Księżna Diana była chora psychicznie? Szokujące słowa terapeuty  

Księżna Diana jako mała dziewczynka. W sieci pojawiło się niepublikowane wcześniej zdjęcie

Charles Spencer, brat nieżyjącej księżnej Diany, postanowił podzielić się z internautami zdjęciem siostry. Opublikowana w mediach społecznościowych fotografia wywołała prawdziwą burzę. Nic w tym dziwnego, rzadko mamy okazję oglądać Dianę za czasów, gdy była małą dziewczynką. Zdjęcie pochodzi z rodzinnego albumu Spencerów, a przyszła księżna pozuje na nim w towarzystwie brata.

Internauci nie kryli wzruszenia i zachwytu. W komentarzach dziękowali Charlesowi za podzielenie się rodzinną pamiątką i czule wspominali księżną Dianę. 

- Diana była wspaniałą kobietą, dziękujemy, że dzielisz się z nami tymi zdjęciami.

- Szacunek dla Twojego ojca i siostry - czytamy w komentarzach.

Pamiętacie księżną Dianę?

ZOBACZ TAKŻE:  Emma Corrin zdradza kulisy serialu "The Crown". Jaka będzie księżna Diana?