Zamknij

Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub? Pokazał obrączkę i piękną pannę młodą [FOTO]

18.06.2020 20:55

Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci? Prezenter "Tańca z gwiazdami" zaskoczył fanów nagraniem, w którym z dumą pokazał obrączkę. "Mówiłem, że nigdy nie zrobię tego po raz trzeci, ale jednak... wszystko zależy od kobiety". 

Krzysztof Ibisz wziął ślub? Pokazał obrączkę
fot. Instagram:@krzysztof_ibisz_official/

Krzysztof Ibisz ma nową żonę? Prezenter "Tańca z gwiazdami" pochwalił się obrączką i wyznał, że po raz trzeci dał się skusić na małżeństwo. Fani mieli okazję zobaczyć nowożeńców jadących bryczką. W komentarzach zaczęły spływać gratulacje. Życzenia szczęścia na nowej drodze życia przekazała także była żona gwiazdora, Anna Nowak-Ibisz. Część fanów od razu zauważyła, kim jest nowa "żona" Krzysztofa Ibisza. 

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Następnie poślubił Anną Nowak-Ibisz, aktorkę znaną z programu "Pani gadżet". Mają razem 14-letniego syna Vincenta. Po drugim rozwodzie prezenter był łączony z wieloma kobietami, ale z żadną nie zdecydował się zalegalizować związku. 

Krzysztof Ibisz pokazał, jak spędza czas z synem. Fani: "Synuś, klon taty"

Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci? 

Wideo, w którym Krzysztof Ibisz w elegancki garniturze chwali się obrączką u boku pięknej panny młodej wywołało sensację. 

Cześć kochani. Mówiłem, że nigdy nie zrobię tego po raz trzeci, ale jednak... wszystko zależy od kobiety. Jak jest miłość, to jest szczęście i chęć na stabilizację. Ściskamy Was bardzo gorąco i również Wam życzymy szczęścia - powiedział Ibisz.

Część fanów od razu rozszyfrowała, kim jest małżonka Krzysztofa Ibisz. To przecież Kajra pisali. Rzeczywiście, kobietą w białej sukni okazała się żona Sławomira. Obeznani w temacie twierdzą, że nagranie ma związek z nowym teledyskiem Sławomira "Weselny pyton". O żartobliwy komentarz do sytuacji pokusiła się Anna Nowak-Ibisz.

U Ciebie powinna funkcjonować nowa wersja znanego powiedzenia made by Ibisz: wyszedłem się żenić - zaraz wracam. A szkoda, że nie pozwoliłeś swojej rodzinie ryżem rzucać - gotowanym. Taka nowa moda ślubna! Iza Janachowska mi zdradziła. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - napisała "pani gadżet".

loader

Posłuchaj podcastu