Obserwuj w Google News

Klaudia El Dursi pod kroplówką. Pokazała zdjęcie po weselu Karoliny Pisarek? Internauci: "Obleśne" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
13.06.2022 11:06
Zareaguj Reakcja

Klaudia El Dursi nie ukrywała, że szampańską zabawę na weselu Karoliny Pisarek musiała odchorować. Impreza musiała być huczna, bowiem prowadząca "Hotel Paradise" pokazała zdjęcie, na którym jest podłączona do kroplówki. Czyżby przesadziła?

Klaudia El Dursi
fot. screen: YouTube / klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi zyskała ogromną popularność po występie w 9. edycji " Top Model". Nie udało jej się zwyciężyć, ale niezwykłą urodą i imponującą figurą zapadła w pamięć i szybko otrzymała propozycję prowadzenia randkowego show "Hotel Paradise". Z powodzeniem wykorzystała także zdobyty rozgłos, dziś jest jedną z czołowych krajowych celebrytek, której profil na Instagramie obserwuje już ponad 820 tysięcy ludzi, a niejednokrotnie odważne zdjęcia zachwycają internautów. Klaudia często pojawia się w mediach, udziela wywiadów i jest zapraszana na branżowe imprezy.

Z pewnością za jedną z tego typu imprez można uznać głośny ślub Karoliny Pisarek, która także zawdzięcza popularność udziałowi w "Top Model". 24-latka w piątek 10 czerwca wyszła za mąż za biznesmena Rogera Sallę. Od dłuższego czasu mówiło się o imponującej imprezie, na którą zakochani mieli nie żałować funduszy. Rzeczywiście, na zdjęciach ze ślubu i wesela wyraźnie widać, że młoda para wykosztowała się, by zapewnić wspaniałą oprawę tego wyjątkowego dnia, a zaproszonym gościom szampańską zabawę. Wśród gwiazd, które świętowały ze świeżo upieczonymi małżonkami, znalazł się także Klaudia, która najwyraźniej bawiła się doskonale. Świadczyć może o tym fakt, że po weselnych szaleństwach potrzebowała podłączenia pod kroplówkę.

Redakcja poleca

Klaudia El Dursi pod kroplówką. Po weselu Karoliny Pisarek potrzebowała pomocy?

Dzień po weselu Karoliny Pisarek i poprawinach na Instastory Klaudii El Dursi pojawił się post, w którym modelka poinformowała, że po świetnej zabawie musiała mierzyć się z jej następstwami.

- Dzień dobry. Oj, dzień dobry, w sumie godzina 17.00, mówię dzień dobry, nie jest dobrze. Ten dzień po nigdy nie jest dobry. Co by tu więcej powiedzieć. Chyba nic, bo na więcej nie mam sił - opisała swoje samopoczucie.

Być może Klaudia postanowiła pomóc sobie coraz bardziej popularną wśród gwiazd kuracją witaminową, bowiem na jednej z relacji widzimy celebrytkę podpiętą do kroplówki. Jej opis "już będzie dobrze" wskazuje, że El Dursi walczyła z "syndromem dnia wczorajszego" przy pomocy witamin. W sieci pojawiły się komentarze osób, które surowo oceniają modelkę.

- Serio, jest czym się chwalić. Kaca z powodu braku umiaru leczyć kroplówką. Ale cóż pewnie chciała mieć za free w zamian z reklamę. Wstydu nie ma.

- Wstyd! Jakieś to obleśne!

- Dzieci mogą być dumne, mamusia po takiej srogiej libacji, że aż potrzebuje kroplówki.

- Takie wpisy pokazują pustotę ich autorów, ma się czym chwalić, osoby chore i cierpiące z powodów zdrowotnych cierpią z wenflonem, a ta leczy kaca i jeszcze się chwali, co za fusy - czytamy.

Klaudia El Dursi
fot. screen: Instagram / klaudia_el_dursi