Obserwuj w Google News

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie sprzed lat. Tak wyglądała na początku drogi zawodowej [FOTO]

2 min. czytania
16.04.2021 18:50
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Zielińska na przestrzeni lat przeszła olbrzymią metamorfozę. Gwiazda na swoim Instagramie często pokazuje, jak wyglądała na początku drogi zawodowej, patrząc z dystansu na swój styl ubierania. Tym razem zaprezentowała fanom zdjęcie z sesji tuż po skończeniu szkoły filmowej.

Katarzyna Zielińska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Katarzyna Zielińska śladem innych polskich gwiazd aktywnie używa Instagrama do promocji filmów czy kampanii, w których bierze udział. Aktorka chętnie pokazuje też wielbicielom zdjęcia sprzed lat. Z dystansem patrzy również na swoje stylizacje z przeszłości, które raczej nie należały do udanych.

Zobacz też:  Katarzyna Zielińska pokazała swoją spektakularną metamorfozę. "Jak Ty to robisz?"

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie sprzed lat. Tak wyglądała na początku drogi zawodowej [FOTO]

Tym razem aktorka pokazała swoim fanom, jak wyglądała na początku swojej drogi zawodowej, tuż po skończeniu szkoły filmowej. Aktorka wspomina jedną z profesjonalnych sesji zdjęciowych, która na tamtym etapie życia była dla niej bardzo ważna.

"Ulubiona fota. Moja druga „profesjonalna” sesja po ukończonej Szkole Teatralnej. Jezu, co za przeżycie. Nie spałam całą noc z nerwów czy dam radę, czy się nie wygłupię. Totalny brak pewności siebie a z drugiej strony niesamowita radość, że właśnie ja dostałam taką szansę. Tej wspaniałej fotograf, Joli Lipki, nie ma już wśród nas, ale jej zdjęcia noszę do dzisiaj w sercu" - napisała Katarzyna Zielińska.

Katarzyna Zielińska jest absolwentką krakowskiej PWST. Podczas studiów, występowała na deskach krakowskiego Teatru Ludowego . Po ukończeniu szkoły grała również w warszawskich teatrach Syrena i Rampa. Zagrała w dwóch spektaklach Teatru Polskiego Radia. Obecnie gra w teatrze Komedia i teatrze muzycznym Roma. Widzowie kojarzą Zielińską z takich seriali jak m.in. "Przyjaciółki", "O mnie się nie martw" oraz filmów "Listy od M2" oraz "Och, Karol 2".

Prywatnie Katarzyna Zielińska jest mamą dwóch synów: Henryka i Aleksandra.