Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka sprząta plażę na Zanzibarze. Fani podzieleni co do jej zachowania

1 min. czytania
16.06.2021 11:42
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka wybrała się na Zanzibar na rodzinne wakacje. Aktorka na jednym ze zdjęć pokazała, jak ze starszym synem sprząta plażę. Fani byli jednak podzieleni co do jej zachowania.

Katarzyna Glinka
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Katarzyna Glinka śladem innych gwiazd wybrała się na wakacje na Zanzibar. Aktorka relacjonuje wypoczynek na Instagramie, publikując fotografie w pięknych okolicznościach przyrody. Ostatnio pokazała swoim wielbicielom, jak razem ze starszym synem Filipem sprząta jedną z zanzibarskich plaż. Gwiazda do porządków zachęciła również lokalnych mieszkańców.

Zobacz też:  Katarzyna Glinka w bikini. Pokazała ciało po ciąży i odpowiedziała na zarzuty [FOTO]

 Katarzyna Glinka sprząta plażę na Zanzibarze. Fani podzieleni co do jej zachowania

"Afryka to piękny kontynent. Kolorowy z cudownymi plażami, lazurową wodą i dziką przyrodą. ALE. Niestety jest potwornie zanieczyszczona. Ilość śmieci, która zalega wszędzie jest OGROMNA! Postanowiliśmy dziś posprzątać plażę. Efekty na zdjęciach. Do współpracy zachęcaliśmy mieszkańców. Ma to sens" - napisała aktorka na Instagramie.

Choć idea niezwykle szlachetna, zachowanie gwiazdy nie spotkało się z aprobatą wszystkich fanów. Niektórzy zarzucili jej "lans na Zanzibarze". "Polskie plaże też są piękne i równie zanieczyszczone", "w Polsce jest też gdzie śmieci zbierać. Ale nie trzeba się lansować na Zanzibarze", "może pani da przykład, posprząta w Polsce i wrzuci zdjęcie" - pisali internauci.

Na szczęście spora część wielbicieli Glinki doceniła inicjatywę i pochwaliła aktorkę za porządki na plaży. "super inicjatywa", "ogromny szacunek dla was", "brawo" - pisali fani. A co wy o tym sądzicie?