Obserwuj w Google News

Katarzyna Glinka w bikini. Pokazała ciało po ciąży i odpowiedziała na zarzuty [FOTO]

2 min. czytania
17.12.2020 13:28
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Glinka w maju 2020 roku po raz drugi została mamą. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje się w bikini i przyznała, że kiedyś wstydziła się pokazywać ciało. Odpowiedziała także na zarzut, że matka małego dziecka nie powinna prezentować się w stroju kąpielowym.

Katarzyna Glinka
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Glinka to popularna polska aktorka, którą doskonale znają zarówno sympatycy filmów, jak i seriali telewizyjnych. Popularność przyniosła jej rola Kasi w " Barwach szczęścia", w serialu mogliśmy oglądać ją już od 13 lat. Nie każdy pamięta jednak, że wcześniej mogliśmy oglądać ją w wielu innych popularnych produkcjach, między innymi w "Klanie", "Na dobre i na złe" czy "Pierwszej miłości". Świetnie radziła sobie także w komediach "Och, Karol 2" i "Wkręceni", jako aktorka dubbingowa, a nawet prowadząca program "Fort Boyard". Występowała w "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Tańcu z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

Prywatnie Katarzyna Glinka jest szczęśliwą narzeczoną Jarosława Bienieckiego, para zaręczyła się w 2019 roku. Z kolei 5 maja 2020 roku aktorka po raz drugi została mamą, na świat przyszedł synek pary Leo. Glinka ma także syna ze związku z byłym mężem Przemysławem Gołdonem. Kasia nie ukrywa, że macierzyństwo to dla niej ogromna radość i stara się dzielić nią z fanami, którzy obserwują jej profil na Instagramie. Jedno z najnowszych zdjęć pokazuje, w jak doskonałej formie po porodzie znajduje się gwiazda "Barw szczęścia". Glinka pozuje na nim bowiem w bikini.

ZOBACZ TAKŻE:  Katarzyna Glinka zdradziła, jak sobie radzi z pandemią. Gwiazda wyjechała na wakacje [FOTO]

Katarzyna Glinka w bikini. Pokazała ciało po ciąży i powiedziała o kompleksach

Na profilu Katarzyny Glinki na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać aktorkę w czarnym bikini. Aktorka, która po narodzinach dziecka wygląda świetnie, zdradziła, że kiedyś bardzo wstydziła się pokazywać ciało. Nawiązała także do krytycznej wiadomości, jaką otrzymała od jednej z internautek.

- Kiedy byłam po 30-stce, wstydziłam się wejść na scenę w bieliźnie. Pamiętam, że błagałam reżysera, żeby pozwolił mi założyć majtki, w których będę miała przedłużone nogawki, potwornie się wstydziłam i bałam oceny. Dzisiaj już mnie to nie rusza. Im jestem starsza, tym mniej przejmuję się tym, co powiedzą inni. Wiem też, ze najczęściej krytykują ci, którzy mają sami ogromne lęki, kompleksy, hamulce i ograniczenia. Dlatego tej Pani, która na priv napisała mi, ze nie przystoi tak matce małego dziecka w stroju się pokazywać, publicznie odpisuję: to są Pani ograniczenia. Polecam nad nimi popracować, będzie Pani miała więcej luzu dla samej siebie. Będzie nam wszystkim lepiej na świecie - czytamy w opisie zdjęcia.

Fani Katarzyny entuzjastycznie zareagowali na jej post, a w komentarzach zaroiło się od komplementów. Internautka, która skrytykowała Glinkę, nie znalazła poparcia.

- Nie przystoi matce małego dziecka tak dobrze wyglądać. Zgroza!! Jak tak można proszę pani! Pięknie to mało powiedziane.

- A ta sama Pani, która napisała na priv, latem wyskoczy w takim samym stroju. Pięknie Pani wygląda - czytamy.

A jak wam podoba się wakacyjne zdjęcie Kasi?