Obserwuj w Google News

Katarzyna Figura na salonach z 18-letnią córką Koko. Podobne do siebie?

2 min. czytania
19.08.2021 18:13
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Figura doczekała się dwóch córek: Koko i Kaszmir z małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem. Starsza latorośl aktorki pojawiła się ze słynną mamą na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "The end". Podobna do mamy?

Katarzyna Figura
fot. Tricolors/ East News

Katarzyna Figura jest dumną mamą dwóch córek: starsza Koko w tym roku zdawała maturę. 18-latka w planach ma edukację w Stanach Zjednoczonych. Póki co korzysta z wakacji w Polsce i towarzyszy słynnej mamie podczas show-biznesowych eventów. Tym razem wybrała się z Katarzyną Figurą na premierę filmu "The End". 18-letnia Koko chętnie pozowała ze słynną mamą i aktorką Pauliną Gałązką na ściance.

Zobacz też: "Dziewczyny z Dubaju" na pierwszych zdjęciach. Jest też oficjalny opis filmu [GALERIA]

Katarzyna Figura na salonach z 18-letnią córką Koko. Podobne do siebie?

Koko na premierze filmowej zaprezentowała się w beżowym komplecie, który uzupełniła naturalnym makijażem. Podobna do mamy?

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals od wielu lat próbują zakończyć swoje małżeństwo. W 2012 roku aktorka ujawniła, że stała się ofiarą przemocy domowej.

"Przez czternaście lat ukrywałam, jak wygląda moje prywatne życie. Dlaczego? Która kobieta chce się przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to! W końcu postanowiłam się wyzwolić. Przede wszystkim dlatego, by ratować dzieci... To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Dziś największą pretensję mam do siebie, że pozwoliłam mu się upokarzać. Przez tyle lat często myślałam: Na co czekam? By mnie pobił tak strasznie, żebym była kaleką?" - mówiła przed laty w jednym z wywiadów.

Katarzyna Figura
fot. Tricolors/ East News