Obserwuj w Google News

Kanye West i Julia Fox rozstali się. Raper chce wrócić do Kim Kardashian?

2 min. czytania
15.02.2022 09:41
Zareaguj Reakcja

Wydawało się, że po rozstaniu z Kim Kardashian Kanye West odnalazł szczęście u boku Julii Fox. Niestety, przedstawiciel aktorki potwierdził, że jej związek z raperem to już przeszłość. West w ostatnim czasie sugerował, że chce wrócić do Kardashianki.

Kanye West i Julia Fox
fot. screen: YouTube

Kanye West to jeden z czołowych raperów i jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Dosyć powiedzieć, że artysta ma na swoim koncie dwadzieścia statuetek Grammy i wiele innych branżowych wyróżnień, a jego płyty i single rozchodziły się w rekordowych nakładach. Został uznany za najlepszego producenta dekady 2000-2009, zajmuje także 2. miejsce na liście artystów z największą ilością piosenek sprzedanych w formie cyfrowej. Artysta, który zaczynał od produkowania utworów dla innych gwiazd, sam jest obecnie uznawany za jednego z najważniejszych wykonawców XXI wieku. Niestety, jak wielu celebrytów, Kanye zmaga się z prywatnymi problemami. 

Raper wyznał, że zmagał się z depresją i rozważał popełnienie samobójstwa, trafił także do szpitala z podejrzeniami halucynacji i paranoi. W 2018 roku zdiagnozowano u niego chorobę afektywną dwubiegunową. Wielokrotnie wzbudzał kontrowersje dziwnym zachowaniem i budzącymi oburzenie wypowiedziami. Głośno było także o związkach rapera, przede wszystkim o małżeństwie z Kim Kardashian, czołową światową celebrytką. Para pobrała się w 2014 roku, są rodzicami trójki dzieci, dwoje z nich zostały urodzone przez surogatkę. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, Kim w 2021 roku złożyła papiery rozwodowe i obecnie spotyka się z komikiem Petem Davidsonem. Wydawało się, że po rozstaniu Kanye West odnalazł szczęście u boku aktorki Julii Fox.

Lady Gaga
7 Zobacz galerię
fot. East News
Redakcja poleca

Kanye West i Julia Fox rozstali się. Przedstawiciel aktorki potwierdził zakończenie związku

Związek Julii Fox i Kanye Westa był głośno komentowany w mediach, a aktorka nie ukrywała, że relacja z raperem była przełomem w jej życiu.

- Po spotkaniu z nim kilka dni później całe moje życiowe g*wno było w pudłach i zniknęło. To było takie oczyszczające. To nie było tak, że tylko pakowałam swoje stare ubrania, to było tak, jakbym pakowała moje stare życie - opowiadała w wywiadzie.

Niestety, wiele związków celebrytów sprawia wrażenie miłości na całe życie, ale kończy się bardzo szybko. Przedstawiciel Fox poinformował, że para nie jest już razem i podkreślił, że rozstała się w zgodzie.

- Julia i Kanye pozostają dobrymi przyjaciółmi i współpracownikami, ale nie są już razem - czytamy w "Just Jared".

Być może przyczyną rozstania były niepokojące wpisy Westa w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że raper sugerował, że żona i dzieci powinny do niego wrócić.

- Chciałbym, żeby moja żona była ze mną i naszymi dziećmi siedzącymi przy linii 50 jardów. Kim Kardashian, zawsze pamiętaj, że West był twoim największym W - napisał na Instagramie.

Kardashian do tej pory nie skomentowała sprawy.