Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa wyznaje miłość nowemu mężczyźnie. „Kocham tego człowieka“. O kim mowa?

2 min. czytania
04.11.2022 08:05
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa ma pełne ręce roboty. Już wkrótce rusza jej trasa koncertowa, a za pasem także premiera nowego filmu z jej udziałem. Młoda artystka nie ma więc czasu na opłakiwanie zakończenia związku z Nikodemem Rozbickim. Ba! Właśnie wyznała miłość innemu.

Julia Wieniawa
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Mimo wzajemnej chemii i nici porozumienia, związek młodych nie przetrwał, ku rozpaczy fanów, którzy niezwykle kibicowali parze. Artyści szybko jednak otrząsnęli się z prywatnych problemów. Julia Wieniawa jest w szczególności zabiegana. Promuje obecnie film ze swoim udziałem – „Nie cudzołóż i nie kradnij”, a także zapowiada trasę koncertową. W życiu prywatnym też zaczyna się układać. Piosenkarka i aktorka właśnie wyznała miłość ekranowemu partnerowi.

Redakcja poleca

Julia Wieniawa zachwycona współpracą z Cezarym Pazurą 

Podczas jednego z niedawnych wywiadów wokół premiery filmu Mariusza Kuczewskiego, zdradziła dlaczego przyjęła rolę prostytutki w „Nie cudzołóż i nie kradnij”.

Jak czytamy w serwisie Newseria Lifestyle, cytowanego przez Pomponik.pl, artystka miała spore obawy, czy przyjmować kolejną rolę „dziewczyny lekkich obyczajów”, jak sama o nich mówi.

– Za chwilę wejdę w szufladkę i będę grała tylko takie rzeczy – powiedziała dziennikarzowi portalu.

Z tego powodu była sceptycznie nastawiona do propozycji. Kiedy jednak zgłębiła scenariusz, dotarło do niej, że tym razem rola jest bardziej zniuansowana i ma w sobie drugie dno, które może stanowić ciekawe aktorskie wyzwanie.

– Kontekst syndromu sztokholmskiego był dla mnie o tyle ciekawy, że to był to jeden z powodów, dlaczego w ogóle wzięłam tę rolę.

Drugim argumentem za przyjęciem roli była możliwość spełnienia marzenia o zagraniu z Cezarym Pazurą. Julia Wieniawa jest bowiem wielką fanką talentu aktora. Tak dużą, że w wywiadzie aż wyznała mu miłość.

– Nie ukrywam, że to, że gram z Cezarym Pazurą, też miało znaczenie. To była naprawdę wspaniała praca, bo kocham tego człowieka.

Julia Wieniawa wystąpiła w filmie nie tylko u boku Cezarego Pazury, ale także Mateusza Banasiuka, Aleksandry Popławskiej, Sebastiana Stankiewicza, Michała Żurawskiego czy Mariusza Drężka. Film scenarzysty „Miłości na pierwszą stronę” i „Listów do M. 5” trafi do kin już 18 listopada.

„Nie cudzołóż i nie kradnij” – zwiastun

Produkcja reklamowana jest następującym zwiastunem:

Czytaj także:  Marcin Hakiel nie chce wracać do pracy w telewizji „To dla mnie za wcześnie“

RadioZET.pl/Pomponik.pl/Newseria Lifestyle/Filmweb/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET