Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa zginęła od postrzału kuli. W teledysku promującym film „Nie cudzołóż i nie kradnij”

2 min. czytania
24.10.2022 12:26
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa zginęła od postrzału kuli. To część akcji prowokacyjnego teledysku polsko-ukraińskiej piosenkarki JUNY, który promuje premierę polskiej komedii kryminalnej „Nie cudzołóż i nie kradnij”. Co jeszcze dzieje się w klipie? Kiedy premiera?

Bez Ciebie - kadr z teledysku JUNY
fot. materiały prasowe Mówi Serwis

Julia Wieniawa ginie od postrzału w samo serce, wokalistka JUNA prowokuje tańcem nago przed neonowym krzyżem, a Aleksandra Popławska namiętnie całuje się z Mateuszem Banasiukiem. To tylko część akcji prowokacyjnego teledysku „Bez Ciebie”, reklamującego film „Nie cudzołóż i nie kradnij”.

Redakcja poleca

„Bez Ciebie” – nowa piosenka JUNY

„Bez Ciebie” to nowy utwór Oksany Predko, polsko-ukraińskiej wokalistki, występującej pod pseudonimem JUNA. Jak czytamy w informacji prasowej „Bez ciebie” wyróżnia się szerokim brzmieniem i nawiązuje stylistycznie do innych utworów wykorzystanych w komedii „Nie cudzołóż i nie kradnij”. Łączy w sobie to, co najlepsze we współczesnym popie, rocku i muzyce filmowej.

„Nie cudzołóż i nie kradnij” – zwiastun 

Film „Nie cudzołóż i nie kradnij” opowiada historię Patryka (Mateusz Banasiuk), który odpina wrotki, gdy jego żona Renata (Aleksandra Popławska) wyjeżdża na kilka dni. Mężczyzna miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa), przez co los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), pewną tajemniczą przesyłką i parą fajtłapowatych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie. Gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek), sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Nikt tu nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostanie pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek czy Bóg.

„Nie cudzołóż i nie kradnij” – kiedy premiera? 

Film ma zadebiutować w polskich kinach już 18 listopada.

Czytaj także:  Kevin Spacey uniewinniony. Aktora oczyszczono z zarzutów napaści pedofilskiej

RadioZET.pl/informacja prasowa Mówi Serwis

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET