Zamknij

Julia Kamińska planuje zostać mamą? Gwiazda "BrzydUli" zdradziła, co myśli o niewygodnych pytaniach

Sylwia Wamej
03.06.2020 14:50

Julia Kamińska niedługo wraca do roli Uli Cieplak w serialu "BrzydUla". Fani zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy serialowej Uli i czy zostanie mamą. Gwiazda w rozmowie z Plejada.pl uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, czy również prywatnie planuje zostać mamą.

Julia Kamińska planuje zostać mamą? Gwiazda "BrzydUli" zdradziła, co myśli o niewygodnych pytaniach
fot. Tricolors/ East News

Julia Kamińska chce zostać mamą? Szczere słowa aktorki

Julia Kamińska od lat spotyka się z dużo starszym od siebie scenarzystą - Piotrem Jaskiem. Zakochani tworzą szczęśliwy związek, o którym rzadko opowiadają w wywiadach. Tym razem w rozmowie z serwisem Plejada.pl padło pytanie, czy mama Julii chciałaby być babcią.

"Twoja mama chce być babcią?"-dopytywał dziennikarz Plejady. "Mama mówi, że niekoniecznie" - odpowiedziała Julia Kamińska. Gwiazda "BrzydUli" przyznała, że jej rodzice nie wywierają na niej presji i nie wypytują, kiedy wnuk pojawi się na świecie.

"Nie ma presji, oni są cudowni. Mam postępowych rodziców i czasami słucham ze współczuciem moich koleżanek, które muszą wysłuchiwać pytań o dzieci. Jeny! Ludzie! To jest nasza decyzja. Nie mam, nie cioci, nie babć, nie tatusiów" - wyznała 32-letnia aktorka.

BrzydUla wraca na antenę TVN: Czy Ula zostanie mamą?

Warto dodać, że Julię Kamińską ponownie zobaczymy w serialu "BrzydUla", gdyż serial niebawem wróci na antenę TVN.  Fani są ciekawi, jak potoczą się losy głównej bohaterki i czy zostanie mamą.

"Nie mogę nic mówić (...) Nic nie mogę zdradzić, ale przyjdzie ten moment. Nie wiem, czy to wyjdzie ode mnie, czy z jakiegoś oficjalnego profilu TVN-u, a może będzie zaraz oficjalny profil "BrzydUli 2" na Facebooku czy Instagramie i wtedy tam będą wszystkie oficjalne informacje" -powiedziała Kamińska.

 

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/Plejada.pl/SW