Zamknij

Julia Kamińska bez makijażu. Gwiazda pokazała się w naturalnym wydaniu [FOTO]

27.08.2020 18:39

Julia Kamińska chętnie publikuje swoje fotografie w sieci. Ostatnio zaprezentowała fanom zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu. Fotografię w wersji saute zestawiła z ujęciem  w pełnym makijażu. Jak wygląda w obu odsłonach?

Julia Kamińska
fot. Viphoto/ East News

Julia Kamińska jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami dzięki Instagramowi. Ostatnio aktorka pokazała fotografię, na której pozuje bez grama makijażu. Zdjęcie w wersji no make up zestawiła z fotografią, na której jest wyraziście i precyzyjne umalowana.

Trzeba przyznać, że w obu wersjach Julia prezentuje się świetnie. Podkreślili to również fani, którzy w komentarzach zasypali aktorkę komplementami. "Wyglądasz zjawiskowo, kochana", "piękna", "jaka pani piękna" - pisali fani w komentarzach.

Julia Kamińska bez makijażu. Gwiazda pokazała się w naturalnej wersji

Julię Kamińską wielbiciele będą mogli już niedługo zobaczyć w nowej odsłonie serialu "BrzydUla", który wraca na antenę TVN po 10 latach.

"W nowej odsłonie Ula przekona się, że „i żyli długo, i szczęśliwie” istnieje jedynie w baśniach. W rzeczywistości za rogiem happy endu czają się zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty. Nowa „BrzydUla” jest nie tylko 10 lat starsza i bardziej doświadczona, ale ma też dużo więcej do stracenia. Bo teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za swoją rodzinę - męża i dzieci. Tymczasem Marek za wszelką cenę próbuje udowodnić światu, że sam - bez pomocy Uli - radzi sobie w zarządzaniu Febo&Dobrzański, co wychodzi mu raz lepiej, raz gorzej" - czytamy w opisie serialu.

Ze zwiastuna "BrzydUli" dostępnego w sieci wynika, że Marek i Ula będą małżeństwem, które doczekało się trójki dzieci. Do ich związku wkradła się jednak rutyna. Dodatkowo Ula będzie mieć rywalkę w postaci seksownej asystentki Marka - Nadii. Nowe odcinki "BrzydUli" widzowie zobaczą już od 5 października na antenie TVN7.

loader

RadioZet.pl