Obserwuj w Google News

Jessica Mercedes pokazała nagą fotkę. Tak gorąco już dawno u niej nie było

2 min. czytania
21.04.2021 10:43

Jessica Mercedes to jedna z pierwszych polskich blogerek modowych, którym udało się odnieść spektakularny sukces. 27-letnia trendsetterka w social mediach pokazuje przede wszystkim swoje stylizacje. Tym razem zaskoczyła internautów bardzo śmiałym zdjęciem.

Jessica Mercedes
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Jessica Mercedes to obok Julii Kuczyńskiej, czyli popularnej Maffashion, oraz słynącej z barwnych stylizacji Macademian Girl, jedna z najbardziej znanych blogerek modowych. 27-letnia dziś trendsetterka świetnie wykorzystała rozpoznawalność, tworząc swoje marki odzieżowe. Celebrytka cieszy się także olbrzymią, niesłabnąca wciąż popularnością i korzysta z olbrzymich zasięgów w social mediach, chwaląc się swoimi stylizacjami. Na Instagramie, gdzie obecnie śledzi ją ponad 950 tysięcy osób, często dzieli się pomysłami na dodatki, aranżacje wnętrz, a także fotkami ze swoich zagranicznych wojaży.

Tym razem zaskoczyła fanów prezentując bardzo seksowne zdjęcie. To pierwsza tak odważna fotka młodej szafiarki.

Zobacz także: Jessica Mercedes zaatakowana przez wandali. Jej butik został zniszczony [FOTO]

Jessica Mercedes pierwszy raz na tak odważnym zdjęciu

Blogerka modowa przebywa obecnie na wypoczynku w popularnym ostatnio Meksyku i co pewien czas podrzuca swoim fanom zdjęcia swojego otoczenia i oczywiście siebie. Na jednym z ostatnich zdjęć Mercedes postanowiła pokazać internautom swoją piękną opaleniznę, na której nie ma żadnych białych linii. Jak wynika z lokalizacji, którą celebrytka udostępniła przy zdjęciu, przebywała akurat w okolicach plaży Zipolite, będącej pierwszą i jedyną legalną plażą nudystów w Meksyku. Można więc przypuszczać, że Jessica swoją piękną opaleniznę zdobyła właśnie wylegując się na plaży kompletnie nago.

Złotą opaleniznę można podziwiać na pierwszym takim zdjęciu, jakie blogerka odważyła się w sieci pokazać. Na kuszącym ujęciu widać nagą Mercedes zasłoniętą od przodu ręcznikiem, który ponętnie odsłania krągłości jej ciała.

Internauci wprost nie wiedzą, co powiedzieć. W większości komentarzy widać po prostu ogień.

RadioZET.pl/AS