Obserwuj w Google News

Jasnowidz Wojciech Glanc miał druzgocącą wizję. „To będzie ciężki rok”

2 min. czytania
17.06.2022 14:02
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Wojciech Glanc miał wizje dotyczące kolejnych miesięcy. Niestety, nie ma zbyt pozytywnych wieści. Odniósł się m.in. do okresu wakacji, emerytów, a także do ostatniego kwartału tego roku. Wierzy jednak, że Polacy przetrwają najgorsze momenty.

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen YouTube Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc to obok Krzysztofa Jackowskiego jeden z najpopularniejszych profetów w Polsce. Niejednokrotnie wypowiadał się na temat wojny w Ukrainie, a szczególną uwagę poświęca wizjom dotyczącym naszego kraju. W rozmowie z „Interią” wieszczy, że najgorsze dopiero przed nami.

Zobacz także:  Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada zamach na premiera Morawieckiego? "Chcą go wystawić, koziołek ofiarny"

Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje biedę, samobójstwa i brak prądu

- Mam odczucie, że okres wakacyjny przejdzie dosyć spokojnie. Ja bym się najbardziej obawiał końca wakacji, wtedy zaczniemy zauważać to, jak ceny lecą do góry – wieszczy Wojciech Glanc.

Nie da się ukryć – inflacja w Polsce wcale się nie zatrzymuje. W górę idą usługi, paliwo, energia oraz jedzenie. Poza tym najpewniej czekają nas kolejne podwyżki stóp procentowych. Rosnące ceny nie oszczędzają m.in. emerytów:

- Ja jednak bardzo obawiam się jednej rzeczy - że będziemy coraz więcej słyszeć o emerytach przymierających wręcz głodem. Że to będzie coraz więcej osób wyciągających rękę na ulicy – mówi Wojciech Glanc.

Jasnowidz przeczuwa również, że oprócz emerytów kolejną grupą, która będzie cierpieć z powodu braku pieniędzy i wysokich zobowiązań, będą kredytobiorcy. Mogą nawet popełniać samobójstwa i wyjeżdżać „na garnuszek rodziny”.

Redakcja poleca

- Usłyszymy o ludziach, którzy samobójstwa popełniają, bo nie wyrabiają z kredytami. Ja się bardzo obawiam. Będzie też migracja - ludzie będą ze swoich mieszkań wracać do rodziny, żeby „wyrobić”. Obawiam się tego potwornego wzrostu cen – mówi z obawą jasnowidz.

Wojciech Glanc odniósł się również do końcówki 2022 roku. W swojej wizji nawiązuje do czasów komuny, kiedy to ogłaszano „stopnie zasilania”. Czy grozi nam ponowny blackout?

- Ja widzę kiepsko ten ostatni kwartał tego roku. Chciałbym mieć dobre wrażenia, ale obawiam się, że to będzie, jak w latach 80. „20-sty stopień zasilania”. Ten rok będzie ciężki – kwituje jasnowidz.

Wojciech Glanc jednak wierzy, że Polacy dadzą sobie radę w tych trudnych czasach. Wspomina, że już przeżyliśmy jedną inflację – jego zdaniem Polacy umieją się dostosować. Jakie ma rady? Przede wszystkim bardziej pilnować wydatków i dobrze zarządzać pieniędzmi. Nierzadko trzeba będzie tryb życia czy zakupów, aby spać spokojnie i poczekać na lepsze czasy.

RadioZET.pl/Interia.pl

Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea