Zamknij

Gigi Hadid urodziła? Jej ojciec opublikował wzruszający list. "Jestem z Ciebie dumny Gigi"

17.09.2020 10:46

Gigi Hadid urodziła? Jej ojciec Mohamed opublikował tajemniczy list, który ma być dowodem na narodziny wnuka albo wnuczki. Wpis mężczyzny po chwili zniknął z sieci. Czyżby Gigi i Zayan nie chcieli ogłaszać publicznie radosnej nowiny?

Gigi Hadid
fot. Instagram/Sipa USA/East News

Gigi Hadid przez długi czas ukrywała swoją ciążę. Choć plotki o błogosławionym stanie modelki pojawiały się w mediach od kilku miesięcy, dopiero w okolicach 20. tygodnia ciąży przyszła mama postanowiła przerwać milczenie. Wybrankiem Gigi i ojcem jej dziecka jest piosenkarz Zayn Malik. Para opowiedziała o tym, że ich rodzina się powiększy w programie Jimmy'ego Fallona "The Tonight Show".

- Oczywiście żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich - podkreśliła Gigi Hadid w rozmowie. Teraz okazuje się, że o narodzinach dziecka również poinformował ktoś inny. Ojciec Gigi, Mohamed opublikował list powitalny skierowany do wnuka lub wnuczki. Wpis mężczyzny szybko został usunięty, jednak jego wiadomość zdążyła obiec internet.

Zobacz także: Gigi Hadid niedługo urodzi. Pokazała duży brzuszek w ciążowej sesji zdjęciowej

Gigi Hadid urodziła? Jej ojciec opublikował tajemniczy list

Mohamed Hadid opublikował w mediach społecznościowych ręcznie napisany list. Zdradza w nim, że dziecko Gigi przyszło już na świat.

- Boże Miłosierny, chcę powiedzieć, że Cię kocham i jestem z Ciebie bardzo dumny Gigi. Witaj maleństwo, to ja. Moje serce jest tak szczęśliwe, jak to tylko możliwe. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze. Wiedz, że dziadek jest zawsze blisko, zrobię dla Ciebie wszystko. Kiedy usłyszałem, że jesteś w drodze, uśmiechnąłem się i otarłem łzę. Uroniłem łzę, bo wiedziałem, że moje serce zawsze będzie należeć do Ciebie - napisał.

Gigi Hadid oraz Zayn Malik na razie nie odnieśli się do wiadomości, którą opublikował Mohamed. Myślicie, że potomstwo modelki i wokalisty jest już na świecie?