Zamknij

Ewa Mrozowska odchodzi z Gogglebox. Podała przyczynę. "Może to dobrze" [FOTO]

Maciej Friedrich
08.08.2022 17:09

Ewa Mrozowska, podobnie jak jej przyjaciółka Sylwia Bomba, zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox". Po ośmiu latach pożegnała widzów i poinformowała, że znika z programu. Czemu podjęła taką decyzję?

Ewa Mrozowska
fot. screen: Instagram @ewamrozowska.makeup

"Gogglebox" to jeden z najbardziej popularnych polskich programów rozrywkowych, który możemy oglądać na antenie TTV od 2014 roku. Produkcja oparta na brytyjskim formacie jest w swoim założeniu dosyć prosta, wybrane pary lub grupy uczestników komentują inne znane programy, w naszym kraju były to między innymi "Rolnik szuka żony", "Korona królów", "Milionerzy" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Wyrażali swoje zdanie, często nie szczędząc złośliwych uwag. Choć pod adresem "Gogglebox" pojawiało się wiele słów krytyki, zarzucano między innymi robienie z "pustych" bohaterów celebrytów, widzowie polubili serię, a ulubionych komentujących traktują jak celebrytów.

Nie da się ukryć, że za jedną z największych gwiazd show uważana jest Sylwia Bomba, która doskonale wykorzystała medialną popularność i obecnie cieszy się szerokim gronem oddanych fanów. Razem z nią na kanapie popularne programy komentowała Ewa Mrozowska, która także zyskała niemały rozgłos. W sieci wiele mówiło się o konflikcie pań, który zakończył się ich rozstaniem w programie. Sylwia jednak zdementowała plotki w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

- Nie ma żadnego konfliktu. To wyciskanie na siłę afery. Mamy dalej kontakt. Milion razy się kłóciłyśmy, ale rozstanie kanapowe nie było spowodowane żadną kłótnią  - opowiadała.

Dla fanów Ewy nie ma to już jednak większego znaczenia. Mrozowska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że odchodzi z "Gogglebox".

Gogglebox: Ewa Mrozowska odchodzi z programu. To przez konflikt z Sylwią Bombą?

Na profilu Ewy Mrozowskiej na Instagramie pojawił się post, w którym celebrytka poinformowała o zakończeniu współpracy z "Gogglebox".

- Kochani ! Od września nie zobaczycie mnie już w programie! To już koniec mojej przygody w "Gogglebox"! Po ośmiu latach komentowania dla was muszę się pożegnać. Zasady, którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udziału w programie! Może to dobrze, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! W końcu byłam w "Gogglebox" od pierwszego odcinka, ale łezka kręci się w oku - czytamy.

Ewa podziękowała także za współpracę Sylwii Bombie oraz swoim ukochanym fanom.

- Chce bardzo podziękować Sylwli Bombie za tą przygodę, to w końcu Ty namówiłaś mnie na casting! Jak w każdym związku miałyśmy swoje wzloty i upadki i będę to długo wspominać! Cieszę się też, że w ostatnich odcinkach mogłam komentować z mężem, to było interesujące haha. Na końcu dziękuję Wam wszystkim, którzy z jakiegoś powodu polubili tę Ewkę „wredotę” i w jakiś sposób sprawiałam uśmiech na waszej twarzy! Dziękuje bardzo ! Ps. Co złego, to nie Ja - napisała.

Fani w komentarzach ni kryli smutku z powodu decyzji Mrozowskiej. Dla wielu z nich była to jedna z najlepszych "komentatorek" hitu TTV.