Obserwuj w Google News

Ewa Farna żartuje z zagranicznych wyjazdów celebrytek. "Też bym tak chciała kurde..."

2 min. czytania
06.04.2021 13:51
Zareaguj Reakcja

Ewa Farna zaskoczyła fanów zabawnym kadrem. Piosenkarka przyznała na Instagramie, że chętnie wybrałaby się na egzotyczne wakacje. Zamiast tego zorganizowała sobie urlop pod palmami w salonie.

Ewa Farna
fot. TRICOLORS/East News

Ewa Farna to jedna z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Artystka kieruje swoje wpisy na Instagramie zarówno do polskich, jak i czeskich odbiorców. Ostatnio zaskoczyła obserwatorów nietypowym zdjęciem. Zrelaksowana Farna pozuje na leżaku, w kolorowej sukience, z okularami przeciwsłonecznymi i napojem w dłoni. Okazuje się, że gwiazda marzy o egzotycznych wakacjach, na które w ostatnim czasie wybiera się wiele celebrytek.

- Chciałabym już gdzieś wyjechać, jesteśmy cały rok zamknięci w domu, już mam tego dosyć... Wiesz, palmy, dzieciak w piachu na plaży, my drineczek w ręku [...] Tutaj chyba i tak statystycznie najgorsza sytuacja, a wiesz, wszyscy na tym Instagramie się chwalą Dubajem czy Kanarami, też bym tak chciała kurde... - przytoczyła rozmowę z mężem.

Zobacz także:  Ewa Farna zachwyca w seksownym gorsecie. Fani porównują ją do Kim Kardashian [FOTO]

Ewa Farna chwali się "egzotycznymi wakacjami" w domu

Ukochany postanowił spełnić marzenia Ewy i zorganizował jej "egzotyczne wakacje" w domowym zaciszu. Piosenkarka była pozytywnie zaskoczona pomysłem męża.

- Idę umyć ręce, wracam a tu taka sytuacja. Dubaju nie ma, ale cóż, doceniam chęć - dodała.

Internauci docenili poczucie humoru Ewy i Martina. W ostatnim czasie gwiazdy często wybierają się w tropiki, ignorując prośby o pozostawaniu w domu i przestrzeganiu obostrzeń. Spora część internautów krytykuje taką postawę - zwłaszcza że jeszcze kilka miesięcy temu te same osoby namawiały innych do niewychodzenia z domu.

- Dowód na to, że wszystko można, trzeba tylko chcieć, macie zajebiste poczucie humoru.

- Mistrzostwo.

- Genialne - komentują obserwatorzy Ewy Farnej.

Wam też się podoba to zdjęcie?