Obserwuj w Google News

Elon Musk potwierdził doniesienia o narodzinach bliźniaków. Miliarder planuje więcej dzieci

2 min. czytania
08.07.2022 15:43
Zareaguj Reakcja

Elon Musk potwierdził plotki tabloidów głoszących, że szef Tesli został ojcem bliżniaków z gorącego romansu z jego pracownicą. Jak się okazuje, 51-latek, który jest ojcem pokaźnej gromadki dzieci z różnymi kobietami, zamierza mieć więcej pociech.

Elon Musk
fot. JIM WATSON/AFP/East News

Elon Musk na co dzień jest bardzo zajętym człowiekiem. Miliarder, którego majątek szacuje się na  219 miliardów dolarów, co rusz angażuje się w kolejne projekty. Niedawno pokazał swoją hojność i pomógł dotkniętej wojną Ukrainie. 51-letni filantrop mimo wielu obowiązków, zawsze znajdzie czas na życie prywatne. Musk należy do grona kochliwych mężczyzn, który na swoim koncie ma mnóstwo romansów. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Musk spłodził bliźniaki z romansu z jego pracownicą. Dzieci miały przyjść na świat w ubiegłym roku.

Zobacz też:  Elon Musk nie kupi Twittera? Pojawiła się niespodziewana przeszkoda

Elon Musk potwierdził doniesienia tabloidów o narodzinach bliźniaków. Planuje więcej dzieci

"Page Six" poinformował, że dyrektor generalny Tesli powitał na świecie dzieci, bliźniaki. Są one owocem romansu z dyrektorką Neuralink, Shivon Zillis. Jak się okazuje, pierwszy do tych informacji miał dotrzeć "Business Insider", który dostał się do sądowych dokumentów, dotyczących zmiany imion bliźniaków. Widniało tam nazwisko ojca - Musk. Przypomnijmy, że Elon Musk jest ojcem pokaźniej grupy dzieci.

Miliarder doczekał się pokaźnej gromadki dzieci. Z małżeństwa z Justine Wilson ma aż szóstkę pociech. Niestety, jeden z maluszków zmarł w 10. tygodniu życia. Z kolei po rozwodzie z żoną, a także kilku romansach Musk związał się z artystką Grimes. Para, choć nie jest już razem, doczekała się dwójki dzieci:  syna X Æ A-12 i córkę Exy Dark Sideræl Musk. Mało tego, miliarder podkreśla, ze zamierza mieć kolejne dzieci.

W rozmowie z "Page Six" przyznał, że chce mieć "tyle dzieci, z iloma będzie w stanie spędzać czas i być dobrym ojcem".

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska